Wójt “nagrodził” nauczycieli

Dziś w całej gminie obchodzone są uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. To doskonały moment na nagrodzenie wiernych i oddanych Wójtowi nauczycieli. Jako że w ubiegłym roku była podobno sytuacja, że dopiero co zatrudniony nauczyciel – dyrektor otrzymał nagrodę za “swoją ciężką pracę” w znacznej wysokości i jako że Wójt w ten sposób nagradza oddanie i wierność swoim ukochanym belfrom, postanowiłem to sprawdzić.

Wczoraj wystąpiłem do gminy z wnioskiem o informację na temat nagród przyznanych nauczycielom i pracownikom oświaty w 2016 i 2017 roku. Zapytałem również, kto otrzymał nagrodę finansową, w jakiej wysokości i na jakiej podstawie?

Jak myślicie, czy uzyskam odpowiedź? Czy poznamy nazwiska osób najbardziej zaangażowanych “w fejm” Wójta?

Korzystając z okazji, życzę nauczycielom wytrwałości. Przemęczcie się jeszcze tylko 413 dni i będzie lepiej, uwierzcie mi.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

44 odpowiedzi na “Wójt “nagrodził” nauczycieli”

 1. TWAgent pisze:

  Tak, za wladza teskni ten ktory kilka lat temu chcial sie pozbyc szkol, przeksztalcic.je w stowarzyszenia i w ogole miec problem z glowy. Panie Gasiorski, tak bedzie lepiej prawda? Ja widze ze pan jest najbardziej zaangazowany w fejm poprzedniego wojta:) widac to w kazdym artykule:) robi pan to za.darmo?

  0
  0
  • Uczeń pisze:

   W szkołach robiono łapankę nauczycieli i zmuszac, aby jechali na uroczystą akademię ,gdzie nieudacznik rozdał nagrody dla swoich klakierów ! Wstyd za zachowanie wójta ,aby bylej dyrektorce przedszkola nie dać nagrody! Ludzie tego chamstwa nie zapomną!

   0
   0
  • Pik pisze:

   Pewnie dał obecnej przywiezionej w teczce która przepracowała 1 miesiąc i z pewnością zasłużyła sobie na nagrodę

   0
   0
  • Rodzic pisze:

   Temu panu już wkrótce podziekujemy! To co robi z oświatą przypomina okres Bieruta i Gomułki!

   0
   0
 2. Kopamnia pisze:

  Wójt nagradza swoich a co za rok kopną go w tyłek

  0
  0
 3. Matka pisze:

  Wstyd!i jeszcze raz wstyd! Będziemy o tym pamiętać za rok przy wyborach! Takiego złego wójta jeszcze ta gmina nie miała!

  0
  0
 4. Smutna pisze:

  Wójt nie docenia pracy miejscowych nauczycieli . Na dyrektorów wybiera osoby z zewnątrz (gimnazjum Konopiska, przedszkole Konopiska) i za 1 m-c pracy wynagradza nagroda wójta! Hańba panie wójcie! Pan Gasiorski ma rację! Dotrzymamy obietnic!

  0
  0
 5. Jodła pisze:

  Tak to byly łapanki i zapraszanie na uroczystą akademie po kryjomu i w ciemnych kątach.Tego jeszcze nie było w historii szkoły w Gminie Konopiska.

  0
  0
 6. Zatroskana pisze:

  Źle się dzieje z nagradzaniem pracowników oświaty! Wójt razem z samozwanczą v-ce wójt Kaliną Podłą za nadludzką prace dla Pań sprzątaczek przy sprzątaniu starej szkoły i sali gimnastycznej po remoncie nawet złamanego grosza nie dał. Za to po 1 miesiącu pracy nowa dyrektor przedszkola dostała wysoka nagrodę ! Pytam się za co?????? Nie takiego gospodarza chcieliśmy, oszukał nas !!!! przed wyborami, dużo obiecywał i co?????? Niech szybko znika, mamy go dosyć!!!!

  0
  0
 7. Cywil pisze:

  Wójcie kończ Waśc, wstydu oszczędz. To zdjęcie nie pasuje do włodarza który nie dba o swoich mieszkańców!

  0
  0
 8. cisie pisze:

  no Gasior ale dales plame tak samo jak inne wpisy wiadomo ze to jedna osoba pisze szkoda ze nie napisales ze sa nauczyciele ktorzy wzieli odprawy odchodzac na emeryture a pozniej zostali przyjeci czy to bylo fer ano tak bo to byla inna wladza ale to juz bylo i nie wroci wiecej

  0
  0
 9. Dyrektor pisze:

  Wójt nam narzuca komu dać nagrody, kogo zatrudnić! Sam dla oświaty nic dobrego nie zrobił , jego czas dobiega końca!

  0
  0
 10. TWAgent pisze:

  Gdzie jest nemo?

  0
  0
 11. Jodła pisze:

  A Pani Dyrektor z Szkoły Podstawowej w Konopiskach jest tak zajęta siedzeniem w swoim fiteliku,że nie widzi kto wykonuje swoje obowiązki rzetelnie.Podziękujmy tej Pani.Za porzedniego Dyrektora pracownicy byli traktowani jednakowo.

  0
  0
 12. Marysia pisze:

  A szczytem bezczelności wójta jest nagroda dla pracującej miesiąc dyrektorki przedszkola!to się dopiero napracowała i zasłużyła!a o poprzedniej dyrektorce przedszkola co tyle pracy włożyła w to przedszkole nawet nie wspomniał. To jest zwykłe chamstwo.

  0
  0
 13. Malgosia pisze:

  Chamidło i leń. Nic dobrego nie reprezentuje!

  0
  0
 14. Paulina Skowińska pisze:

  Tak poprzedni był super pewna pani odeszła z pracy wzięła emeryturę iodprawę i pwtórnie przyjeta a dyr. po przegni gimnazjum grał na organach z każdej okazji w kościele tez był super a dyrektorka z Kopalni jego rodzina to tez super a co on robił w poprzedniej kadencji bronił się przed odwołaniem przez radnych to supert

  0
  0
 15. Kasia pisze:

  Wycieczki do minionego okresu są zbędne, poczytuje jako chęć zemsty! Oceniam obecnego włodarza i nic dobrego nie widzę za wyjątkiem awanturnictwa , pychy i nieudacznictwa! Wielka pomyłka wyborcza! W następnych wyborach koniecznie trzeba to zmienić!

  0
  0
 16. Wacek pisze:

  Agent wrócił z wycieczki! Wiwat !

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Widzisz, redaktor ma chyba uczulenie na zwrot king of po r nography:) do tego stopnia ze usunal moj wpis. Taka jest wolnosc slowa wg. Pana Gasiorskiego.

   0
   0
 17. TWAgent pisze:

  Warto w google wpisac nazwisko redaktora i zobaczyc.jaka ten czlowiek ma przeszlosc. Warto sie zastanowic.czy tacy ludzie maja choc 1% wiarygodnosci.

  0
  0
 18. Brygida pisze:

  Warto byłoby w google wpisać twoje TWAgent nazwisko gdybyś miał odwagę pisać pod swoim nazwiskiem te wszystkie brednie i świństwa. Ale niestety…

  0
  0
 19. Brygida pisze:

  a ty TWAgent jak zawsze odwracasz kota ogonem i myślisz że ludzie tego nie widzą? Sam piszesz o wpisywaniu nazwiska Redaktora w wyszukiwarce,a jak ci wytykam że podaj swoje to je wpiszemy, to odwracasz że ja mam podawać swoje!wszyscy tylko nie ty gnojku? Bo jesteś tu zwykłym, malutkim cuchnącym gnojkiem, złośliwym, kłamliwym i obrzydliwym indywiduum,chorym z nienawiści. Zdolnym napisać wszystko,głównie nieprawdę,byle tylko przeciwko poprzedniemu wójtowi. ty podobno chcesz być wójtem?to co będziesz startował w wyborach jako TWAgent?a w programie jako hasło wyborcze wpiszesz sobie wredna gnida?powodzenia!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   To zajrzyj pod ogon i mozesz mnie cmoknac:) unosisz sie nerwami bo prawde pisze? Ehhhh… ludzie widza …

   0
   0
 20. Paulina Skowińska pisze:

  Smutna ,Ztroskana ,Marysia piszecie kłamstwa nowa pani dyr. przedszkola nie otrzymała nagrody wójta i do wiadomości tego z Cisia nie piszcie kłasmst

  0
  0
  • Belfer pisze:

   Byłam, widziałam,dyr. Przedszkola otrzymał nagrodę od wójta! P. Paulino wójt pewnie obiecał podwyżkę dla pani! Kłamstwo ma krótkie nogi! Wstyd !

   0
   0
 21. Mieszkaniec pisze:

  Zastanawia mnie dlaczego mowi sie tylko o nauczycielach a pomija sie innych pracownikow oswiaty tj woznych sprzataczki.pozbawia sie ich nagrod jak to bylo w szkole w konopiskach pani dyrektor zaoszczedzila duzo pieniedzy dla gminy dzieki temu wyjdziemy z dlugow

  0
  0
 22. jan pisze:

  tak ja byłem tam i otrzymała ale nie nagrodę ale kartę z zyczeniami z okazji dnia nauczyciela i to jest prawda

  0
  0
  • wożny pisze:

   tego sie nie wybieli, otrzymała kasę i to dużą za miesiąc pracy. Gorzej być nie może , wójt nie panuje nad sytuacją w oświacie.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Czarny Pan panuje nad oswiata bawiac sie swoim skryba. Jest starym Omnibusem:) Uczy go geografii, badaja dziury i rozpadliny, a w ramach biologii mierzy mu temperature w pupie i ustach:)

   0
   0
 23. TWAgent pisze:

  Czarny Pan jest zakazany?:) czy pupa?

  0
  0
  • Wkurzony pisze:

   Żałosne wypowiedzi, Tw Agent masz chęci na bycie wójtem a mnie aż niedobrze się robi jak czytam te twoje wypowiedzi. Czasem zastanawiam się czy jesteś poczytalny …masakra

   0
   0
 24. TWAgent pisze:

  Moze skryba?

  0
  0
 25. TWAgent pisze:

  Dziury? Pupie?

  0
  0
 26. TWAgent pisze:

  Dziwne. Redaktorze, obraczki brzecza coraz blizej….i blizej’….? Gdzie zniknal Frodo? Zabierzcie mu pierscien, bo was zniszczy:)

  0
  0
 27. TWAgent pisze:

  Od pisania z Wami chyba mi odwalilo:) musze sobie lyknac proszki:)

  0
  0
  • Mila pisze:

   Tobie nie odwaliło , ty żyjesz żądza i nienawiścią. Wójt nie wypłaci kasy!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Ja nie pukam zadnego skryby to jaka żądzą zyje? Nienawisc to wy macie, kazdy wpis tutaj to nienawisc do obecnie rzadzacych, wybranych przez mieszkancow. Jak podpytuje zwyklych ludzi ktorzy maja w dupie zurka, poprzednika i bande swin przy korycie , to miejcie swiadomosc, nikt z was juz do stolu gminnego nie siadzie.

   0
   0
  • Mila pisze:

   Agent pukanie wychodzi ci uszami! Że jesteś idiota to teraz tylko potwierdzasz! Leń i ty mozecie tylko sie ślinić , bo nic nie potraficie mądrego wymyśleć! Najsłabsza władza od początku samorządów! Największy ich sukces to remont kotłowni o powierzchni 10 m/2! Chichot historii!!!!!!

   0
   0
 28. Matka pisze:

  Wszyscy powinni byc rowno doceniani a nie gdy ktos tak ciezko pracuje gdy sie przychodz w dni wolne od pracy wikendy. By obslugiwac sprzatac pokazdej imprezie gminne. I to w czasach gdzie pracownik z kilkunastoletnim stazem pracy zarabia jako sprzataczka najnizsza krajowa bo sie pomija gdy daje sie podwyzki to jest dyskryminacja to jest wstyd i hanba by tak traktowac pracownikow.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Wrzucasz do ogrodka poprzednika ten kamyk. On siedzial na dupie, obzeral sie z kolesiami za nasze na hali a ludzie tyrali za darmo. Obecny po prostu zostawil to co bylo.

   0
   0
  • Opiekunka pisze:

   Za tej władzy wszystko robi się pod publiczkę, nawet dyrektorce za 1 miesiąc pracy daje się nagrodę wojta,a dla pracowników administracyjnych jeszcze więcej obowiązków dorzuca się! Najbardziej wkurzające są sprzątania po imprezach zamkniętych wójta i jego gości! Chleją i żrą bez umiaru, taki burdel wprowadził nieudacznik z broszka!

   0
   0
 29. Adell pisze:

  Opiekunka czemu tak wulgarnie piszesz przeciesz imprezki byly zawsze tylko tszeba uszanowac tych co nie zasiadaja za stolen tylko puzniej to sprzataja wojt nie jest zly tylko zle sobie dobral tych co rozdzielaja nagrody bo oni nie wiedza jak zyc od wypaty do wyplaty i pozyczc bo zawsze brakuje

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).