Wójt Konopisk straszy mnie Sądem!

Wójt Gminy Konopiska – Jerzy Żurek przeszedł samego siebie. Nie sądziłem, że ktoś go namówi do podpisania takiego pisma. Otrzymałem dziś przedsądowe wezwanie do zaprzestania używania nazwy GminaKonopiska.pl.

Wójt grozi mi Sądem, jeżeli nie zastosuję się do jego wezwania. To atak na niezależne media!

Panie Wójcie, adres Sądu znajdzie Pan w internecie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

28 odpowiedzi na “Wójt Konopisk straszy mnie Sądem!”

 1. wybr pisze:

  Wójt poszalał. Chyba doradzały mu niezbyt przychylne osoby. hehe

  0
  0
 2. ogniomistrz pisze:

  Jurek nawet nie wiesz jaki prezent zrobiłeś chłopakom z GminaKonopiska.pl

  0
  0
 3. ciekawski pisze:

  kiedy bedzie ta sprawa?

  0
  0
 4. Maciej pisze:

  Tego typu działania Gminy świadczą tylko i wyłącznie o “jakości” naszego urzędu, oraz ludzi tam pracujących. To przykre, bo ludzie tam pracujący reprezentują nas , mieszkańców ..

  0
  0
 5. Halina pisze:

  Z treści pisma wynika ze wójt pisal to sam nie przy udziale i konsultacji prawnika .
  Wójcie… kto to jest „abonent strony” ? :) Widać ze chciał żeby to wyglądało „mądrze” a wyszło tak jak wyszło. Abonent to jest domeny a strony www to może być i tu podpowiadam temu wojtu :) administrator , użytkownik lub właściciel ale nie abonent .
  Reszta to tez bełkot ale nie chce mi się pisac dlaczego .Zachęcam tak wku… wojta żeby poszedł do Sądu a nie straszył tylko .Wtedy dopiero zobaczy ze on to sobie może rządzić u siebie w obejściu .

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Wójt przyznał na zebraniu w Rększowicach że na prawie się nie zna dlatego moją interpelację w sprawie odwodnienia posesji położonych poniżej korony drogi wraz z moim artykułem wysłał do biura projektowego,i do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Pan powinien interweniować zaraz po otrzymaniu projektu.Panie Wójcie mając wyłożone jak na tacy przepisy, które wymieniłem w artykule i które obowiązują do dziś a mając do dyspozycji pracowników oraz radcę prawnego, Pan jak tu ktoś pisał > z dużym doświadczeniem zawodowym<i dodam wykształceniem, powinien być bystrzejszy w dziedzinie prawa, niż jakiś tam radny Górniak.

   0
   0
  • piotr pisze:

   Jeśli na to smutna Alicja pozwoli

   0
   0
  • ramze.61 pisze:

   Halino, wójt nie musi być prawnikiem! od tego ma radcę prawnego, sekretarza,o i ostatnio rzecznika prasowego jak mało kto znającego się na prawie. I nie sądzę żeby pofatygował się napisać to pismo sam. A przy okazji, że robi głupio to już jego problem przecież. Chwały mu to nie przyniesie a wręcz przeciwnie.

   0
   0
 6. Paulina Skowrońska pisze:

  ot, prawda w oczy kole… bo WSZYSTKIE sprawy tu poruszane to PRAWDA panie wójcie. Takimi metodami właśnie, straszeniem sądami, “gumą”, wykrzykiwanie publicznie do pracownika “siad”, grożenie zwolnieniem, zabraniem dotacji czy walenie pięścią w stół i merytoryczny bełkot z pewnością nie przysporzą panu popularności, a wręcz odwrotnie. Proszę zmienić doradców.
  Już tu pisałam jak usiłowano się tu posługiwać moim nickiem. Nawet jeśli wszyscy piszący będą się podpisywać moim “Paulina Skowrońska” to mądrzy i uczciwi ludzie gminy odróżnią “ziarno od plew”. To samo z nazwą domeny. I cóż? zmienią nazwę a o panu i pana poplecznikach tudzież o Preziu, pisać będą tak jak sobie na to zasłużycie.
  Afera w Hutkach? zamieciona pod dywan. Brak wykreślenia z KRS-u przewodniczącego rady – zamiecione pod dywan, Szastanie pieniędzmi – zamiecione pod dywan. Głoszenie nieprawdy o poprzedniku -ciiiiisza. Marionetki w radzie?- ciiiiisza. I tak dalej.
  Chce pan wójt zamknąć ludziom usta? nie tędy droga robaczku, nie tędy…
  Zamordyzm wyszedł z mody…

  2
  0
 7. WIERNI pisze:

  wójcie Kaligula dlaczego lud cię prześladuje,ty taki dobry Igrzyska im organizujesz, najlepsze zespoły muzyczne grają na twą cześć.Ludu nasz ludu już więcej takiego Wójta nie będzie wam dane.On się poświęca dla Was ,rezygnując z jakichkolwiek dóbr inwestycyjnych,cala kasę z daniny podatkowej przeznacza na radość Waszych dusz.Biada tym ,co go nie rozumieją,on pamiętliwy,wybuchowy ,dla dobra poddanych sam spirale nienawiści podaje na tacy ,aby dalej mogli o jego cnotach i mądrości wszem na forach informować.Skryby cnót wszelkich wójta ,przy jego mądrości nie będziecie bez zajecia,piszac raz jeszcze pisząc, mając coraz to nowe fakty dodawane z działalności jego osoby.Takiego Wójta los nam zgotował i nigdy więcej nie karz nas. WIERNI

  1
  0
 8. Statysta pisze:

  Jeżeli zostanie rozpisany konkurs na najlepszego wójta ,który nic nie robi ,wyborców uczy etyki i dobrego wychowania, zasad demokracji ,to bezapelacyjnym zwycięzcą zostanie obecny wójt naszej gminy. Ludzie ,gdzie wy mieliście oczy ,jak były wybory na wójta.Takiego wójta ,co nic nie robi na rzecz polepszenia życia w naszej gminie jeszcze nie było.Zaprosil zespół Eney za kasę co może nam się tylko śnić,gospodarz extra klasy.Ponoc zastał gminę w ruinie,bez kasy. Kłamstwo goni kłamstwo.Takiego bajzlu z Władzą najstarsi mieszkańcy nie pamiętają.Teraz to dopiero mamy po zamiatane.

  0
  0
 9. Talar pisze:

  DO WŁAŚCICIELA STRONY.

  My mieszkańcy gminy dziękujemy za taką stronę bo gdyby nie ona byśmy nie wiedzieli o machlojach wójta i jego przybocznych.

  0
  0
 10. ramze.61 pisze:

  o tak! Popieram! Bardzo dobra i bardzo potrzebna taka strona!
  Niechże marionetki wójta piszą tu o osiągnięciach, sukcesach nowej władzy! Niechaj się chwalą co wójt i zastępca zrobili dla ludu. Dlaczego nie piszą? czyżby nie mieli o czym?!

  0
  0
 11. Urzednik pisze:

  Prawda zawsze obroni się,kto walczy z nią wcześniej czy później przegrywa .Podjęta walka z prawdą przez wójta tylko przybliża koniec jego rządów w gminie.

  0
  0
 12. Temida pisze:

  Pycha,chamstwo,msciwosc,glupota pomagają tylko ludziom o niskich pobudkach do popełniania czynów najgorszej kategorii i szybkiego zniknięcia z horyzontu władzy.

  0
  0
 13. gosc pisze:

  no padlam mam nieruchomosc w Blachowni,czesto wchodze tam na te forum bo wiem wtedy co na wsi slychac,wchodze tu z tytulu bo mam nieruchomosci w Konopiskach i wiem wszystko,jak ty ogarniasz te wszystkie miejscowosci

  0
  0
 14. Rejtan pisze:

  Panie Pawle jest Pan Gladiatorem walczącym z rzezimieszkami ,którzy chcieliby zawładnąć całą gminę dla swoich niecnych celów. Ci goście nastawieni są tylko na szybki kesz,wysokie pensję,niespotykane dotąd pseudo imprezy dla wybrańców,wykorzystywanie mienia gminy dla nie czytelnych interesów,wygrywanie przetargów na drogi TYLKO przez jedną słuszną firmę,zatrudnianie pracowników emerytów,zastraszanie
  podwładnych,przeganianie gumą,ludzie muszą reagować na hasło :SIAD. Ta strona jest jedyną formą protestu przeciwko zachowaniu władzy do mieszkańców.JESTESMY z PANEM PAWŁEM !!!!!!!!!

  0
  0
  • Mieeecio pisze:

   Rejtan! jakie zatrudnianie emerytów? jak tylko przyszedł to było hasło “pozwalniać wszystkich emerytów”! i pozwalniał. No, teraz sobie zatrudnił rzecznika emeryta żeby mógł sobie robić reklamę a i dlatego że sam nie dałby rady pisać. Ale cóż to jeden emeryt?Najpierw powyrzucał ludzi co już mogli iść na emeryturę. Zakłamanie w każdej sprawie

   0
   0
 15. Mieszkaniec pisze:

  Impreza,,Dni Konopisk,, skończyła się.Mam pytanie do p.Gorniaka,wiarygodnego i zatroskanego radnego o losy i kasę gminy. Panie Radny niech Pan rozliczy i poda do wiadomości jaki był koszt całkowity tej imprezy,czy wójt pozyskał na organizację jakiekolwiek środki finansowe z zewnątrz?

  0
  0
 16. Mieszkaniec pisze:

  Impreza,,Dni Konopisk,, skończyła się.Mam pytanie do p.Gorniaka,wiarygodnego i zatroskanego radnego o losy i kasę gminy. Panie Radny niech Pan rozliczy i poda do wiadomości jaki był koszt całkowity tej imprezy,czy wójt pozyskał na organizację jakiekolwiek środki finansowe z zewnątrz?Czy Prezio dalej zajmuje się PRYWATĄ dając zlecenie dla córki na przygotowanie cateringu dla gości , w tym dla zespołu ENEJ ?

  0
  0
 17. Obiektywny pisze:

  Najlepiej, oczywiscie, by goście i zespól Enej przyjechali ze swoimi kanapkami i zjedli je siedząc w swoich samochodach .

  0
  0
 18. ramze.61 pisze:

  oooo! znowu jakiś pseudo “obiektywny” się odezwał. Chłopie czytaj (jeśli umiesz) i to ze zrozumieniem. Nie chodzi o to żeby wozili swoje kanapki tylko że catering szykowała córcia Prezia. Po znajomości.

  0
  0
 19. jteresa pisze:

  Byłam tam parę razy na obiedzie w Kuchni Smaku naprawdę smacznie włascicielka miła i sympatyczna.Jest to reklama dla Konopisk ze dla takiego zespołu zamowiono catering w lokalnym barze a nie sprowadzano np.z Blachowni.Prezio powinien byc dumny z córki bo jak by dobrze nie gotowała to by nie zamawiali.Należy popierać przedsiębiorców z naszej gminy

  0
  0
 20. BLAChOWIANKA pisze:

  chętnie oddam wam naszego REDAKTORZYNĘ :) znajdźcie mu jakieś miejsce no i w przedszkolu również dla pierworodnego bo w swojej miejscowości tak nabruździł ,że nie wiem gdzie ze wstydu będzie syna woził :)

  0
  0
 21. Bystry pisze:

  Do blachowianki A co przedszkole jest prywatne tam gdzie redaktor mieszka Blachowianka łachy nikt nie robi a dziecko na pewno znajdzie odpowiednie miejsce Po drugie to smrodu i obory w blachowni to zupełnie ktoś inny narobił i to nie redaktor powinien się wstydzić. A wójt Konopisk niech nie zapatruje się na Blachownie tylko weźmie dupę w traki i pracuje na rzecz mieszkańców bo za to kasę bierze. Panie wójcie to pismo do redaktora PORAŻKA!!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).