Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Konopiskach

W sobotę 9 czerwca na stadionie Pająk w Konopiskach odbędą się wojewódzkie zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. We wszystkich konkurencjach wystartuje 86. drużyn z całego województwa śląskiego.

Program zawodów:
8.00-8.45 – Rejestracja drużyn w sekretariacie
8.30 – Odprawa opiekunów drużyn i sędziów
9.00-9.15 – Ceremonia otwarcia zawodów
9.45 – Rozpoczęcie startów
9.45-11.15 – Starty MDP dziewczęta Łącznie 16 drużyn
11.05-12.55 – Starty MDP chłopcy Łącznie 20 drużyn
9.50-12.00 – Starty OSP Grupa C Łącznie 23 drużyny
11.50-14.20 – Starty OSP Grupa A Łącznie 27 drużyn
15.00 – Ceremonia zakończenia zawodówKategorie:

3 odpowiedzi na “Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Konopiskach”

 1. Paweł Nowak pisze:

  będzie ktoś z naszych jednostek ?

  1
  0
 2. The pisze:

  Festyn w Aleksandrii jest w NIEDZIELĘ a zawody strażackie w Sobotę !

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).