Wojewoda unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Konopiska!

Mimo wybitnych radców prawnych, gmina Konopiska ponownie skompromitowała się w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Tym razem Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę Rady Gminy Konopiska, która dotyczyła miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – ul. Przemysłowej w Konopiskach.

Treść unieważnienia wraz z uzasadnieniem możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Wojewoda unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Konopiska!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  a co zrobiła obsługa prawna rady w tej sprawie?

  0
  0
 2. Rejent pisze:

  Wójt tylko płaci z naszej kasy prawnikom, których pozatrudnial, a oni nic sie nie wysilają oprócz poboru kasy! Nie pierwszy raz widać nieudolność wójta! Za co się nie weźmie to spierniczy! Dosyć z takim miernotą!!!!!

  0
  0
 3. Pik pisze:

  Świdczy to tylko o wójcie jaki jest słaby, takimi samymi cieniasami się otacza

  0
  0
 4. Nowy pisze:

  Tyle wpadek zaliczył wójt, pozwólmy mu odejść i niech nie zaśmieca Konopisk!

  0
  0
 5. janek pisze:

  Wielkie mi sensacja tylko za poprzedniego wójta ile uchwał uchylono a co do tej uchwały to nie pociąga za sobą konsekwecji finansowych radni poprawia i tyle wielkie halo tez mi .Ciekawie będzie jak dobiorą się do oswiadczen majątkowych niektórych radnych np. pan z ksera pan budowniczy

  0
  0
 6. Pik pisze:

  Oczywiście że rada poprawi niedoróbkę Radcy prawnego , ale co myśli sobie pan wojewoda o Konopiskach jeśli takie sytuacje powtarzają się stosunkowo często ????????

  0
  0
 7. Milaczek pisze:

  Ponieważ z jakiegoś powodu mój komentarz się nie pojawił to piszę jeszcze raz. Za co gmina płaci aż dwum prawnikom?a czasem jeszcze wójt zatrudnia doraźnie jeszcze kogoś. Gdzie pracownik co takie buble przygotował?gdzie wszechwiedząca sekretarz? Za co ci wszyscy ludzie biorą kasę? “istotne naruszenie prawa”! To chyba prawda “jaki wójt tacy doradcy”.

  0
  0
 8. Kropeczka pisze:

  Wydaje mi się że ten sam radca prawny “doradza” pani Szymańskiej, burmistrz Blachowni. I zdaje się z takim samym mizernym skutkiem? To jakiś “wybitny” prawnik musi być?gminy pod jego doradzaniem przegrywają sprawy a on tylko kosi kasę. Z naszych podatków..

  0
  0
 9. Kropeczka pisze:

  aaa!to Żurek z wybitnego działacza PO “przechrzci się” na pisuara? W rankingu widać jakie ma szanse

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).