Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę RG Konopiska dotyczącą nagród sportowych!

Pewnie nie wiecie, bo Urząd Gminy Konopiska tym się nie chwali. Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę Nr 257/XXXVI/2017 Rady Gminy Konopiska z dnia 20 czerwca 2017 r. w sprawie zmiany Regulaminu przyznawania nagród sportowych Wójta Gminy Konopiska.

Przedmiotową uchwałą Rada Gminy Konopiska zmieniła § 1 Regulaminu przyznawania nagród sportowych Wójta Gminy Konopiska, nadając mu brzmienie: „Nagrodę za osiągnięte wyniki sportowe za dany rok szkolny poprzedzający termin składania wniosków może otrzymać uczeń – zawodnik, który jest mieszkańcem Gminy Konopiska i kontynuuje naukę w szkole podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej lub uczeń-zawodnik, który uczęszcza do szkoły na terenie Gminy Konopiska

Powyższym przepisem Rada określiła zakres podmiotowy uchwały uznając, że uprawnionymi do otrzymania stypendium są zarówno uczniowie – zawodnicy, którzy są mieszkańcami Gminy i uczniami szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jak również uczniowie-zawodnicy, który tylko uczęszczają do szkoły na terenie Gminy Konopiska. Tym samym powyższe stypendia mogą również zostać przyznane tym sportowcom, którzy nie są mieszkańcami Gminy.

Szczegóły unieważnienia uchwały, znajdziecie w rozstrzygnięciu nadzorczym, które publikuję poniżej.

Zastanawiam się, co na to wybitni specjaliści – radcowie prawni z gminy Konopiska?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę RG Konopiska dotyczącą nagród sportowych!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  za co biorą pieniądze prawnicy w tym urzędzie?

  0
  0
 2. Paradoks pisze:

  zawsze był jeden radca prawny i wystarczał? to ilu ich teraz jest i który zatwierdzazł uchwałę?czyżby ten co na zdjęciu?

  0
  0
 3. Temida pisze:

  Nic dodać nic ująć Żurek musi odejść! Za co się weźmie to wtopa, a kasy brakuje na PKS!!!!!!!

  0
  0
 4. hej pisze:

  temida widac ze nie jezdzisz PKS a jesli chcesz pisac to pisz prawde bo z PKS maja problem nie tylko Konopiska ale wystarczy ze kogos opluwasz i to ci daje satyswakcje w glowie masz proznie

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).