Wniosek Żurka na remont Towarowej i Ogrodowej bez dofinansowania!

Śląski Urząd Wojewódzki poinformował o dodatkowych środkach z wysokości 34 mln zł, które trafią do samorządów z województwa śląskiego na dofinansowanie zadań związanych lokalną infrastrukturą drogową. Wśród gmin, które znalazły się na liście rezerwowej jest gmina Konopiska. Wniosek gminy jest na 12. miejscu na liście rezerwowej i w przypadku zwiększenia puli o kilkanaście milionów złotych (na dziś to nierealne), otrzyma wsparcie.

Wójt Jerzy Żurek złożył wniosek na przebudowę ul. Towarowej i ul. Ogrodowej w Konopiskach. Całkowita wartość projektu miała wynieść 727 500 zł, a wysokość dofinansowania 581 783 zł. Niestety, wniosek został za słabo oceniony, by otrzymać dofinansowanie z zewnątrz.

Wsparcie finansowe otrzymały 33. gminy i powiaty z województwa śląskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Wniosek Żurka na remont Towarowej i Ogrodowej bez dofinansowania!”

 1. anno pisze:

  Zobaczcie ludziska ten niudacznik nic nie zalatwił dla gminy a to co robi to ma po poprzednikulub z rozdziału od województwa dla wszystkich gmin. ŻADNEGO WYSIŁKU I POMYSŁU NIE WNIÓSŁ PRZEZ 4 LATA . Obibok , chwalipięta całą gębą. Wszystko doprowadza do ruiny , zadłuża bez głowy gminę na małostkowe zadania. Kanalizacje położył na łopatki, a drogi buduje dzieki poprzedniemu wójtowi.Jedynie to duży szmal przygarnął z wysokichpensjiz gminy.

  7
  10
 2. Paweł Nowak pisze:

  po co ma załatwiać skoro kasa i tak spływa za poprzednika ?

  8
  8
 3. zofia pisze:

  Przez takich pseudo szefów gmina zamiast iść do przodu to się cofa. Konopiska traci na atrakcyjności, Olsztyn, Poczesna juz ją wyprzedzili , nawet Blachownia rozwija się lepiej.

  12
  6
 4. ktoś pisze:

  jakoś nas to już nie dziwi…niczego nie potrafi…

  6
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).