Wniosek gminy w długiej kolejce po dofinansowanie

Jest szansa na otrzymanie dofinansowania przez gminę Konopiska na przebudowę drogi gminnej (przy cmentarzu) w Konopiskach. Gmina stara się o dofinansowanie w wysokości 496 508 zł. Wniosek gminy znalazł się na 27. miejscu z kolei do dofinansowania uzyskując 11. punktów.

Na liście w kolejce do dofinansowania są 52. gminy na łączną kwotę 57 807 079 zł. Wszystko teraz zależy od budżetu PROW.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

9 odpowiedzi na “Wniosek gminy w długiej kolejce po dofinansowanie”

 1. Wyborca pisze:

  I tak przez kolejne zmarnowane lata.

  17
  8
 2. Wyborca pisze:

  Wasz wybór = mniej niż zero

  11
  6
 3. Z Hutek pisze:

  Panie zamykaj Pan tą strone i przeproś Pana wójta !

  15
  16
 4. Mieszkancy pisze:

  Ta strona jest obiektywym narzędziem w ocenie życia społecznego-kulturalnego naszej gminy! Dziękujemy panu redaktorowi i prosimy o dalszą pracę!

  13
  15
 5. Stopa pisze:

  Za pracę się płaci. Kto płaci w tym przypadku!? Beneficjent tych nieudolny h artykułów jest jeden.

  7
  8
 6. Rudy pisze:

  A za co ma przeprosić? Czekamy na pieniądze z Unii oby się lały szerokim strumieniem ? No i czekamy na nowego wice wójta…

  8
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).