Włoch Roberto Dimiccoli wygrał 1. Półmaraton Aleksandryjski

60. zawodników i zawodniczek wystartowało w 1. Półmaratonie Aleksandryjskim, który odbył się w sobotę w Aleksandrii. Zawody wygrał Włoch Roberto Dimiccoli z Eko Okna Runners Racibórz, który dystans 21 km pokonał w czasie 1:13:26.23 godz. Drugie miejsce zajął Zbigniew Kalinowski (Jkla Jawor Jaworzno), a trzecie Tomasz Juszczak (Huta Cynku Miasteczko Śląskie).

Pełne wyniki znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).