Wirtualny finał WOŚP w Konopiskach

W Konopiskach odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety, tylko wirtualnie. Głównie poprzez aukcję przedmiotów na Allegro.

Poniżej informacja w tej sprawie przekazana przez sztab.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Drodzy Mieszkańcy!
Tegoroczny, 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Konopiska podobnie, jak w zeszłym roku, odbędzie się wirtualnie.
Przedmioty przekazane przez darczyńców oraz Sztab Główny WOŚP są już zamieszczone na aukcjach Allegro w internecie.
Zapraszamy do udziału w licytacjach:
👉 Licytacje są na bieżąco uzupełniane przez pracowników GCKiS w Konopiskach o nowe przedmioty 🎁 – warto tam zaglądać, aby być na bieżąco i niczego nie przegapić!
ℹ️ Zapraszamy także do wpłat do eSkarbony Sztabu #202 –
dla WOŚP zbiera Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Hutkach – Konopiska
Dla osób, które wolą zagrać w finale w sposób „tradycyjny” przekazując na tegoroczny szczytny cel gotówkę informujemy, że Sztabowe Puszki Stacjonarne 30 Finału WOŚP umieszczone są: ➡️ Express Market w Konopiskach ul. Opolska 19,
➡️ Bank Spółdzielczy w Konopiskach ul. Częstochowska 28,
➡️ Gabinet Weterynaryjny „Cztery Łapy” ul. Źródlana 1D,
➡️ Sklep ogólnospożywczy „U Andrzeja i Doroty” w Herbach.
Podczas niedzielnego finału w dniu 30 stycznia 2022r. na terenie naszej gminy będą także kwestować niezastąpieni wolontariusze – uczniowie oraz absolwenci szkół z Aleksandrii, Kopalni, Korzonka, Konopisk, Łaźca i Hutek, którzy każdemu darczyńcy wręczą tradycyjne „czerwone serduszka”❤️❤️❤️❤️❤️❤️
30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami!
Przypominamy, że w br. wspólnie gramy dla okulistyki dziecięcej dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!


Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).