Wiktoria Harabas wygrała XIII Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego

Wiktoria Harabas, uczennica Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku, wygrała XIII Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego, który odbył się w ACK w Częstochowie.

Ogromne gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Wiktoria Harabas wygrała XIII Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego”

 1. Krzysztof Kruk pisze:

  Wiktorio wielkie Gratulacje.
  I chcę powiedzieć że jest niesamowitą perkusistką MOD Konopiska.
  Jeszcze raz Wielkie Gratulacje 🎼🎶🥁🥁🥁.

  2
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).