Wierny “żołnierz” Żurka

50-letni Andrzej Jarosz to jeden z emerytowanych “żołnierzy” Jerzego Żurka”. Od samego początku w radzie, głosuje jak Wójt chce. To m.in. on był za kolejnymi kredytami, to jego głos pozwolił Żurkowi zadłużyć gminę na wiele milionów. Całe szczęście dla Mieszkańców, biorąc pod uwagę, że w jego okręgu aż sześcioro kandydatów stara się o mandat, Jarosz ma niewielkie szanse na reelekcję.

Jarosz ma 90 000 zł oszczędności, przy rocznej emeryturze 44 076,56 zł. Jako radny otrzymał w ubiegłym roku 6600 zł, do tego 1949,73 zł z umów zlecenia.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “Wierny “żołnierz” Żurka”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Każdy ma swoich żołnierzy … dla przykładu, inny kandydat ma redaktora :)

  41
  4
 2. marko pisze:

  Potwierdzam Żurek ma redaktora i gonca z gazetami w jednej osobie

  12
  18
 3. Paweł Nowak pisze:

  ten pan robi dużo dla siebie i swoich a nie dla innych

  21
  14
  • xxx pisze:

   On przynajmniej nie oszukuje mieszkańców i nie obiecuje im wstrzymania budowy nadajnika, jak kontrkandydat, który być może nie interesuje się sprawami miejscowości na tyle by wiedzieć że budowa została zatrzymana i owy nadajnik nigdy nie powstanie. Ponadto nie kradnie pomysłów innych. Jak ktoś nie wie co ma wpisać w ulotce wyborczej to niech lepiej jej wcale nie produkuje i nie startuje w wyborach jak nie wie co chciałby dać od siebie. Pozdrowienia dla J.Ś. do którego to się tyczy :)

   22
   7
  • Obserwator pisze:

   a co ten pan ZROBIŁ za czas swojej kadencji? A głosuje grzecznie za pomysłami wójta bo sie boi żeby mu rodziny nie pozwalniał! No i parę groszy za zleconka też się przyda. Bez własnego zdania. Wiadomo,policjant. Wąsosz stać na lepszego radnego!

   7
   18
  • xxx pisze:

   “Obserwator” slaby z ciebie obserwator w takm razie, albo za malo interesujesz sie sprawami wasosza. Przejecie terenu po bylym kolku rolniczym, stale starania o utrzymanie mpk, remont rezmizy, chodnik prowadzacy na drugi wasosz. nadal uwazasz ze to mało? wymien co taki Kolodziejczyk zrobil. bo chyba nic, a jakos jego jeszcze nikt tu nie opisal i nie nie opisze, bo przeciez to lizydupek pana sochy stojacy rowno z autorem tego bloga, bo strona informacyjna sie tego nazwac nie da.

   32
   9
 4. Adi pisze:

  Dokładnie Kołodziejczyk to.niedlugo.bedzie Pana Soche na rękach nosił . W przez ta kadencję to narazie makulaturę zbierał .

  29
  7
 5. Konopiska pisze:

  Głupi artykuł i bez sensu to kogo wybierze dane sołectwo jest to decyzja większości i nikomu do tego.

  19
  4
 6. Jacek pisze:

  Kto to jest xxx???. Pewnie boi się, że go zdemaskują. Więc jego wypowirdź mnie nie dziwi.

  4
  3
  • Jerzy pisze:

   Andrzej już żołnierz, Jacek jeszcze poborowy.

   1
   3
  • xxx pisze:

   Mieszkaniec Kopalni będący na bieżąco w sprawach dotyczących wszystkich miejscowości gminy Konopiska.
   PS. Każdy podpisuje się tak jak chce, więc ja podpisuję się “xxx” i nie wiem w czym problem :)

   3
   3
 7. gienek pisze:

  a przy tym to mierny żołnierz bo stoi za tym co mu koryto daje i żonę w pracy utrzymuje. Strasznie to słabo wszystko

  8
  11
 8. z Wąsosza pisze:

  Radny Andrzej dał się poznać jako przydupas wójta. Na kazde jego zawołanie wykonywał rozkazy. Człowiek nie mający swojego zdania. Za kasą poleciałby na koniec świata. Rodzinkę tylko chroni aby miała etety w gminie. Sam nic dla mieszkańców nie zrobił. o maszcie nie wsponmne bo to jego zasługa i Żurka. najwyższy czas mu podziękować i na emeryturę.

  5
  5
 9. Man pisze:

  Żołnierze jurków jaki Pan taki kram. Trzeba wybrać nowych z głową a nie skaczacych jak pchelki lub piszących bzdury w programach.

  3
  6
 10. Cezar pisze:

  Rolnik do roli a nie do polityki.Wizerunek z fotki mówi wiele o inteligencji,cwaniactwie ale i oddaniu w lizaniu guru…Inteligentni mogą wyczytać więcej ze skośnych oczu,rumianych lic i czy coś w głowie czy nic?!

  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).