Wielkie granie w Konopiskach

Już 17 kwietnia w Konopiskach rozpoczynają się rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa 2016 !

Gmina Konopiska już po raz trzeci staje się areną zmagań turniejowych.

W tym roku zagoszczą u nas min. reprezentacje Hiszpanii, Brazylii, Polski, Francji, Portugalii oraz wiele innych, także egzotycznych zespołów..

Rozgrywki będą się odbywać w kategoriach wiekowych –  U-11, U-9, oraz najmłodsza U-7.

Turniej zapowiada się bardzo emocjonująco. Na pewno będzie dużo dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.

Zwycięzca miejskich eliminacji w Konopiskach w swojej kategorii uda się na wielki Finał Finałów, który odbędzie się 25-26 Czerwca w Wałbrzychu.Tam przez dwa dni będą rywalizowały najmocniejsze ekipy w Polsce a stawką jest wyjazd na mecz Bayernu Monachium !

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Koordynatorem turnieju jest znany i lubiany trener UKS Orzeł – Michał Nowak

deichmann-konopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).