Wielkanocne spotkanie z wójtem dla Ukraińców z gminy Konopiska

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach organizuje spotkanie wielkanocne z Wójtem Gminy Konopiska dla Ukraińców z gminy Konopiska, które odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach.

Spotkanie odbędzie się o godz. 16:00. W programie przewidziany jest poczęstunek, występy artystyczne, dmuchaniec dla dzieci oraz wspólna integracja.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Wielkanocne spotkanie z wójtem dla Ukraińców z gminy Konopiska”

  1. Zenon pisze:

    Gmina Konopiska podpisała umowę współpracy z jedną z gmin na Ukrainie- w powiecie śniadyńskim http://archiwalna.konopiska.pl/gmina/partnerzy_gminy_konopiska. Może lepiej fundusze przenaczyć na pomoc humanitarną …?

    1
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).