Wiejski Festyn w Hutkach

W sobotę 25 września na placu OSP Hutki odbędzie się Wiejski Festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, w tym m.in. pokazy ratownictwa medycznego i sprzętu strażackiego, warsztaty i zabawy sportowe, stoisko gastronomiczne, występy artystyczne, dmuchańce i wiele innych.

Oprócz tego, będzie można za darmo zaszczepić się przeciw COVID-19.

Początek o godz. 14:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Wiejski Festyn w Hutkach”

 1. Obywatel pisze:

  Radny się obudził i jego żona też, bo ich pewnie krew zalała po Festynie Rodzinnym p. Sołtys, Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia EKO-HUTKI – DARMOWYM, dlA DZIECI.
  Skończyła się era rządów jednej pary na B., wraz z akolitami w postaci p. Dyrektor Szkoły, niektórych strażaków i paru pijaczków z pod zośkowego sklepu, nareszcie !!!
  Ludzie, przecież to zagrywka przedwyborcza radnego któremu portki się trzęsą ze strachu, bo jak przestanie być radnym to go wielu rozliczy, a Hutki powinny pierwsze.

  17
  0
 2. Z Hutek pisze:

  Takich czasów dożyliśmy KGW dostało 8 tys za zorganizowanie festynu szczepiennego a jeszcze parę tygodni temu szczepionki w ośrodku w Konopiskach szły po uważaniu O co to chodzi? Co do pary na B w Hutkach to chyba rzeczywiście chłopstwo panszczyzniane idzie ku wyzwoleniu mówię o tych opornych bo inni już dawno wyzwolili się z tyrani Swoją drogą żal nasz radny coraz gorzej wygląda. Jak tak świadomie można się wykańczać. Edward spójrz w lustro już czas.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).