Wiecie, że gmina ma strategię rozwiązywania problemów społecznych?

Mimo iż minęły cztery lata, dopiero dziś Urząd Gminy Konopiska opublikował w Biuletynie Informacji Publicznej strategię rozwiązywania problemów społecznych gminy Konopiska na lata 2014-2021.

Skoro jest taka strategia, dlaczego Wójt Jerzy Żurek nie zapozna się z jej wnioskami i nie zastosuje ich w gminie?

Strategię możecie zobaczyć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

21 odpowiedzi na “Wiecie, że gmina ma strategię rozwiązywania problemów społecznych?”

 1. Iwo pisze:

  Mnie też to dziwi mało przeczytać powinien wójt ale i realizować niedługi cele strategiczne które są tam zapisane No ale coz

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A to co będziemy cwaniaka z Małej resocjalizowac po tylu latach? Jemu nic nie pomoże!

   0
   0
 2. Franek pisze:

  Ten dupek z hutek w każdym wątku pluje swoim jadem nienawiści! Świętej cierpliwości brakuje dla tego gnoja!

  0
  0
 3. Franek pisze:

  Panie Redaktor czy można tego oszołoma z hutek wyeliminować z forum? Nie da się podyskutować na żaden temat bo wiecznie pisze to samo!

  0
  0
  • www pisze:

   wiecznie to ktoś pisze w podobnym szablonie że wójt zarabia kokosy. Spójrzcie najpierw na siebie a potem komentuj. Bo komentarze to raczej nabija jedna osoba

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Jakiej nienawiści? Zapytałem o resocjalizacje. Art dotyczy spraw społecznych. kolejny na zlecenie? O ile się orientuję to od 2014 minęły 3 lata, po drugie strategie na 2014 i kolejne pisze się w latach wcześniejszych. Ktoś wtedy rządził każdy wie! Ale wtopa!

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   ten z hutek nabija liczniki portalowi nikt inny

   0
   0
  • z hutek pisze:

   a to placicie kasę za liczbę odwiedzin? Szefunio bogaty, posadzkę ma teraz intratna, nie taka jak przy gminnym korycie gdzie sobie zrobił pensje marzeń ale jednak. Chciał kampanie to niech płaci:)

   0
   0
 4. Śnieżynka pisze:

  Jedna osoba: z hutek

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Taaak. Mam swój nick. Was jest 5 osób a piszecie z 50 nikow. Kamil ma 3 bądź więcej. Pan radny Górniak sam ma 4.

   0
   0
 5. Kamil pisze:

  coś ty?! tylko 3!? tak nisko mnie cenisz?!

  0
  0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Nawet gdyby pisali z 150 nicków to można podyskutować. Tobie gdy ktoś przytoczy fakt zapisany na oficjalnej stronie Gminy to dla ciebie będzie zawsze informacją stronniczą. Dla ciebie przedstawiciele poprzedniej władzy działają jak czerwona płachta na byka. Chłopie ogarnij się. Niedawno były święta. Bardzo fajne święta. Gdzie ludzie składali sobie życzenia wszystkiego dobrego. Ty chyba jednak nie lubisz ludzi.Ale jak już tu pisano jaki pan taki kram.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja nie lubię? Sąsiadowi zurkowi złożyłes życzenia Panie Górniak? A teraz dalej będziesz knul na.Forum?:) prawdziwy katolik, jak w średniowieczu. Jak kto ma kilka nikow to ok, ale wy ze sobą prowadzicie dyskusje. Z jednego nicku piszecie a z drugiego sobie odpowiadacie. A to manipulowanie:)Temat zawsze ten sam- krytyka wójta. Nawet jakby wam.dupe wytarl złotym papierem to też źle by było.

   0
   0
  • Mm pisze:

   Z hutek , kiedy twój wójt złoży życzenia noworoczne swojemu starszemu sąsiadowi!

   0
   0
 7. Kamil pisze:

  o, fajnie! powiem żonie!

  0
  0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  Wejrzyj w lustro prawdziwy katoliku. Ja w przeciwieństwie do ciebie podaję informacje które zawsze mogą być potwierdzone. Ty już nie mając o czym pisać prowokujesz do kłótni na prywatne sprawy. Pisz dalej te idiotyzmy. Nie będę się bawił w bzdurne przepychanki. Bądź zdrów.

  0
  0
 9. Izi pisze:

  Ale z was są warianty. Ludzie wykształceni podobno i mądrzy a przedszkolak by sie lepiej zachował od was.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja mam niezły fun:) dzieci bawią się w propagandę, niech mają też wyzwania. Gdyby tak tylko pługi na wójta byłoby im nudno:)

   0
   0
  • Izi pisze:

   Na to sie patrzeć nie da to jest śmiechu warte normalnie

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).