[aktualizacja] Weekend z piłką nożną

W sobotę i niedzielę odbędą się dwa kolejne turnieje z cyklu Konopiska Cup 2015

w sobotę będą grali najmłodsi adepci futbolu czyli dzieci urodzone w roku 2008 i młodsi , w niedzielę spotkają się już zaprawieni w bojach chłopcy z rocznika 2004.

Zapraszamy do Hali Sportowej – emocje gwarantowane !

Pierwsza porcja zdjęć autorstwa Grzegorza Święcickiego i Przema CierpiałaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).