Wędkarze mają nowego Prezesa

W budynku Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach odbyły się wybory Koła Wędkarskiego PZW nr 62 w Konopiskach. Nowym prezesem KW nr 62 został Leszek Jagusiak. Zastąpił on na tym stanowisku Grzegorza Tomżyńskiego.

Koło Wędkarskie w Konopiskach wybrało również nowy zarząd, komisję rewizyjną, sąd koleżeński oraz delegatów na Okręgowy Zjazd Delegatów.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Wędkarze mają nowego Prezesa”

  1. Paweł Nowak pisze:

    gratulacje Leszek

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).