WAŻNE! Numery telefonów w sprawie odśnieżania dróg w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska poinformował o zawarciu umowy z Konsorcjum firm: HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. oraz P.H.U. „DOMAX” Arkadiusz Mika. Obie firmy mają zająć się odśnieżaniem dróg w sezonie zimowym 2021/2022 na terenie gminy Konopiska. Pierwsze zlecenia były już w miniony weekend. Każdy z nas mógł się o tym przekonać.

Urząd podał również telefony, gdzie należy interweniować w sprawie odśnieżania.

1. Wszystkie miejscowości na terenie gminy z wyłączeniem miejscowości Konopiska:
Numer do kontaktu: tel. służbowy: 34 3539253, tel. komórkowy: 512 142 004

2. Miejscowość Konopiska:
Numer do kontaktu: tel. służbowy: 34 3539282, tel. komórkowy: 602 869 996

Za zimowe utrzymanie dróg powiatowych i wojewódzkich na terenie gminy Konopiska odpowiada Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie
Numer do kontaktu Obwód Drogowy w Poczesnej: 34 327 40 66.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).