Warsztaty tworzenia palm wielkanocnych w Konopiskach

W czwartek, 21 marca w hali sportowej w Konopiskach odbędą się warsztaty tworzenia palm wielkanocnych. Początek o godz. 16:00.

Zapisy w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).