Wakacje w Konopiskach – program zajęć dla dzieci

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach przedstawiło harmonogram zajęć i wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z terenu gminy Konopiska. Zajęcia rozpoczną się już dziś. Harmonogram jest ważny do 10 sierpnia 2018 roku. Część zajęć i warsztatów jest odpłatna.

Szczegóły znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Wakacje w Konopiskach – program zajęć dla dzieci”

  1. Wyborca pisze:

    a po 10 sierpnia co?

    0
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).