W sobotę oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego

W najbliższy weekend, w sobotę i w niedzielę na Jasnej Górze odbędzie się XVIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Prałata Ułana Zdzisława Jastrzębiec Paszkowskiegooficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

Szczegóły znajdują się na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).