W przyszłym roku mieszkańcy gminy Konopiska zapłacą wyższy podatek od nieruchomości

O kilkanaście procent mają wzrosnąć podatki od nieruchomości w 2023 roku. Propozycja Wójta Jerzego Żurka będzie głosowana na najbliższej sesji Rady Gminy Konopiska.

Szczegóły uchwały poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “W przyszłym roku mieszkańcy gminy Konopiska zapłacą wyższy podatek od nieruchomości”

 1. Aleks pisze:

  Buuu,,,ta uchwała to z tamtego roku! Nowe projekty uchwał dostępne na stronie gminy pod adresem: https://www.bip.konopiska.akcessnet.net/index.php?idg=3&id=820&x=60&y=18.
  Śmieci podwyżka do 36 zł od osoby ,podatki podwyżka od 11,8% do 13%. Deficyt w budżecie w wysokości 3,569 mln zł i bilety dwa razy droższe niż w Częstochowie. BRAWO!!!!!

  8
  0
  • Obatel pisze:

   Tylko 59% podwyżki za śmieci, dzięki rządowi i kolejnym tarczą mogło być 100%.
   Dziękuję PIS owi za tak niski wymiar kary.

   7
   4
 2. BiednyPodatnik pisze:

  Najlepsi i najbogatsi włodarze w histori naszej Gminy.Brawo pasorzyty

  15
  0
  • Dyzma pisze:

   Gratulacje wójcie,brawo radni, znów będziemy w czołówce, przynajmniej w powiecie częstochowskim, brawa dla mieszkańców Gminy Konopiska za wybór tak” wspaniałego”
   samorządu.

   9
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).