W przyszłorocznym budżecie zabraknie ponad 10,2 mln zł. Gmina weźmie ogromny kredyt na pokrycie deficytu!

Wójt Jerzy Żurek przedstawił projekt budżetu na 2023 rok. Dochody gminy w przyszłym roku mają wynieść 65.649.132,38 zł, a wydatki 75.905.932,33 zł. Deficyt budżetowy został ustalony na 10.256.799,95 zł.

Deficyt zostanie pokryty krótkoterminowym przychodami pochodzącymi z zaciągniętych na rynku krajowym kredytów w wysokości 10.256.799,95 zł.

Z projektem budżetu można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “W przyszłorocznym budżecie zabraknie ponad 10,2 mln zł. Gmina weźmie ogromny kredyt na pokrycie deficytu!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Wójt kredycik zaciągnie pójdzie na emeryturkę i ma to w d…. A my mieszkańcy będziemy spłacać.

  16
  0
  • Obywatel K pisze:

   O! a jak to łatwo panie mietku i panie żurek krytykowało się poprzedników! A oni przynajmniej coś dla mieszkańców zrobili! A wy nic!mietek to już jest znany z rozrabiania, a żurowi wydawało się że wystarczy być wójtem!

   6
   0
 2. Kopalnia pisze:

  Ciekawe dlaczego jeszcze nikt nie poruszył problemów na ulicy Szkolnej? Gmina się odcina bo ulica jest powiatowa ale mieszkańcy tu płacą podatki.
  firma która straciła kontrakt na modernizację w Częstochowie tutaj robi sobie poligon doświadczalny. kopią po kilka razy, po wylaniu asfaltu robią dziury że trzeba slalomem jeździć. w środku wylali asfalt a z dwóch stron czesto nie da się przejechać. raz tylko była informacja o kładzeniu asfaltu. z dwóch stron ani przejazdu ani przejścia… co jeśli ktoś potrzebował by pomocy? karetka, straż nie przejedzie… nie mówiąc o brodzeniu błocie uszkodzonych i brudnych autach… kogo to obchodzi?

  10
  0
 3. Mieszkanka pisze:

  I tak nadal rządzą nieudolnie Jurek i Edek piszcie sobie ludzie co chcecie Oni i tak krytyki nie zrozumia Gmina zapuszczona zadłużona prawie ciemność i co z tego Jak mawia Edek Psy szczekają karawana jedzie dalej …..

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).