W przedszkolu brakuje księgowego

Nie udało się rozstrzygnąć pozytywnie naboru na stanowisko księgowego w Publiczny Przedszkolu w Konopiskach. Do naboru na to stanowisko nie wpłynęła żadna oferta.

To kolejna jednostka, po Urzędzie Gminy Konopiska i Szkole Podstawowej w Konopiskach, w której nikt nie zgłosił się do pracy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “W przedszkolu brakuje księgowego”

  1. Rodzic pisze:

    Bez sensu przecież już pracują trzy księgowe…?

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).