W piątek wielkie otwarcie nowej drogerii w Konopiskach

Już w piątek, 19 listopada o godz. 9:00 w Konopiskach na ulicy Lipowej 2 (w dawnym lokalu cukierni Marysieńka) otworzy się nowa drogeria pod szyldem sieci KOLIBER. Jest to ogólnopolska sieć zrzeszająca 170 sklepów w całej Polsce.

W drogerii znajdziemy kosmetyki m.in. firm L’Oreal, Paese, Catrice, Bruno Banani oraz chemię domową polskich, niemieckich i włoskich producentów. Drogeria będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 17:00, a w soboty w godz. 7:3013:00.

Podczas otwarcia, w piątek i w sobotę w drogerii będą mega promocyjne cena, a każdy z klientów otrzyma upominek. Dodatkowo, od 19 listopada do 17 grudnia odbędzie się konkurs z nagrodami, w którym będzie można wygrać pralkę firmy BOSCH, smartwatche Xiaomi i wiele innych nagród. W tym okresie wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł i odpowiedzieć na pytanie: Z czym kojarzy Ci się drogeria?

Dodatkowo, każdy klient będzie mógł założyć sobie kartę stałego klienta, a zebrane na karcie punktu będzie mógł wykorzystać na dodatkowe zakupy.

O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować w artykułach w mediach społecznościowych.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).