W lesie w Aleksandrii znaleziono niewybuch!

W lesie w Aleksandrii na granicy z Blachownią grzybiarze znaleźli niewybuch prawdopodobnie z drugiej wojny światowej. Niewybuch od wczoraj od godzin porannych zabezpieczają funkcjonariusze Policji z Blachowni i Częstochowy. Policja czeka na przyjazd saperów.

Pocisk znajduje się kilkadziesiąt metrów od przejazdu przy DK46 w kierunku na Konopiska po prawej stronie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “W lesie w Aleksandrii znaleziono niewybuch!”

  1. Ktoś pisze:

    Jeśli to jest zdjęcie autentyczne,to zbytnio nie był schowany ten pocisk. Hahahaha

    5
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).