W kilka dni deficyt gminy wzrósł o ponad 444 tys. zł!

Ledwie nowy rok się zaczął, a już trzeba zmienić budżet. Na najbliższej sesji rady zmienią wysokość deficytu, który wzrośnie z 11.815.172,95 zł do 12.259.492,95 zł.

Radni zmienią uchwałę budżetową, która w § 4 otrzyma brzmienie “Deficyt budżetu w wysokości 12.259.492,95 zł zostanie pokryty przychodami pochodzącymi z zaciągniętych kredytów w wysokości 11.815.172,95 zł oraz niewykorzystanych środków pieniężnych na rachunku bieżącym budżetu, wynikających z rozliczenia dochodów i wydatków nimi finansowanych związanych ze szczególnymi zasadami wykonywania budżetu określonymi w odrębnych ustawach w wysokości 444.320,00 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “W kilka dni deficyt gminy wzrósł o ponad 444 tys. zł!”

  1. Mieszkanka pisze:

    Jesteśmy przyzwyczajeni..za wodza Żurka jedyne co generuje ta gmina to długo a to co pozyskuje to kredyty, zero inwestycji miliony długu

    7
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).