W Hutkach ruszyła kampania wyborcza

Przewodnicząca KGW Hutki – Anna Bałdyga – prywatnie żona Przewodniczącego Rady Gminy Konopiska – Edwarda Bałdygi, zaprasza na cykl spotkań z ciekawymi osobami z terenu Gminy Konopiska. Tym razem do Hutek zawita Stanisław Sączek – działacz sportowy wpisany do księgi zasłużonych dla gminy.

Spotkanie to odbędzie się dziś o godz. 18:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Mikołaja Kopernika w Hutkach.

Tego rodzaju spotkania, na rok przed wyborami, są rozpoczęciem kampanii wyborczej. Z pewnością podczas tego spotkania nie zabraknie działaczy od Wójta oraz samego Przewodniczącego Bałdygi.

Kto to finansuje?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

17 odpowiedzi na “W Hutkach ruszyła kampania wyborcza”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Edward Bałdyga chce znowu być radnym? Po co?

  0
  0
 2. Z hytek pisze:

  Dorwał się do koryta i mu mało! Teraz już wspólnie z żoną chce smrodzić w gminie!

  0
  0
 3. TW Agent pisze:

  Poprzednia władza ma doświadczenie w robieniu tego typu rzeczy. Wykorzystali książeczkę wydrukowana za pieniądze z Unii i naszych podatków i rozdawali jako folder wyborczy. To dopiero musiało kosztować skoro rozdal większości mieszkańców. Wszyscy jesteście po jednych pieniądzach:) ja wyzwole gminę i będę drukować za swoją kasę.

  0
  0
  • Axel pisze:

   Idiotów typu z hutek- agent nie traktujemy poważnie! Typowy margines społeczny!

   0
   0
  • Znudzona pisze:

   Jak czytam co piszesz to wydajesz sie conajmniej dziwny…ładnie to określiłam nie pasujesz na stanowisko Wójta za wysokie progi :-[

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   PRAWDA, PRAWDA, PRAWDA. Ludzie do rosołu nie potrzebowali wizyt i żebrania o głosy plus książeczki za którą po części sami zapłacili!! Takie oto były kulisy poprzedniej władzy.

   0
   0
 4. Izolbu pisze:

  po co na niego glosuja?

  0
  0
 5. Z Hutek 2 pisze:

  Napisze krótko pomimo że jestem z Hutek zapewniam że nie nie wszyscy z Hutek to idioci większości nie podoba się ta wszechobecna Bałdygarnia na wsi a to co robi Anna jest żenujące i myślę że przyjdzie czas na zmiany

  0
  0
 6. Edziu pisze:

  To ta jego nowa żona?

  0
  0
 7. Edi pisze:

  Myśli ,że z gminy zrobi dojny GS ! O jego interesach jeszcze usłyszymy!

  0
  0
 8. Arek pisze:

  Kolega broszki ,gruby zbynio też startuje ! Wójt zrobi mu szkołę. Takich ludzi potrzebuje gmina do rady. Jeść i pić i popuszczać pasa jak za króla Sasa!

  0
  0
 9. ANNA pisze:

  Zabolało bo p.Bałdygowa miała pomysł cos nowego i fajnie .Wydaje mi się ze koło w Hutkach jest chyba największe w gminie widać to było na Dniach Konopiska w niedziele super panie .Pnie z CISIA I Z ULICY MAŁEJ uszanujcie dobra robote tej pani mam nadzieje ze ten cykl będzie trwal dalej super sprawa

  0
  0
  • Ania pisze:

   To że koło z hutek działa tak prężnie to nie zasługa tej od Bałdygi ale Pani Zosi , byłej Przewodniczącej tego koła. Typowe do baldygi zawłaszczanie dla siebie i jego pani długoletniej pracy Pani Zosi! Pani Zosiu pozdrawiam!!!

   0
   0
 10. ANNA pisze:

  Bałdyga organizując turniej Bocci a działa w Prometeusie razem z Waldkiem to wspaniały duet uzupelniaja się i robia tyle dla osob potrzebujących i pokrzywionych przez los to tez robi kampanie wyborcza zapraszam na sale w Konopiskach tych wszystkich maluczkich którzy tylko potrafia opluwac kogos a nic nie robia dla innych ewentalnie pisza na niego .Działa dla osob niepełosprawnych już tyle lat przyjdz na zawody jeden z drugim polecam

  0
  0
 11. jan pisze:

  P.ANIU PRZYZNAJESZ ZE KOŁO Z Hutek działa pręznie gdyby p Ania zle działała to panie by odeszły a przychodzi i coraz więcej i pięknie się prezentuja na wszelkich uroczystosciach gminnych i koscielnych .P Aniu bardzo nieładnie jest pisac o innej kobiecie uzywajac wyrazu tej od Bałdygi bo ta pani ma imię kompletny brak taktu

  0
  0
 12. Edi pisze:

  Broszka z Waldi robią taki przemiał, że my mało o tym wiemy! Projekty unijne – kto na nich zarabia będąc kierownikiem itp z projektem związany? Broszka niczego charytatywnie nie robi!

  0
  0
 13. Paulina Skowińska pisze:

  Jakim trzeba być podłym człowiekiem żeby takie rzeczy pisać Edi jak masz odwage to napisz tchórzu to napisz po nazwiskach Broszka to kto Waldi kto to to będą mieli okazje pozwac cie za te swinstwa do sadu i na pewno wygrają i pieniądze które zapłacisz wpłaca na dzieci z PROMETEUSA ewentualnie na twoich zleceniodawców odstawionych od koryta .Czy osoby którym pomagają tez wam przeszkadzają,czy one nie maja prawa odrobiny radości i uśmiechu ty padalcu przecież każdy wnosek jest badany przez biegłych i składają oni jak kazde stowarzyszenie sprawozdanie a takie obelgi cymbale podwazaja działalność stowarzyszeniaJezeli masz odwage to przyjdź dziś na hale sportowa w Konopiskach bo widziałam plakat o zawodach i tam się wybiorę .

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).