W Hutkach drzewo przygniotło mężczyznę. LPR przetransportowało poszkodowanego do szpitala

Wczoraj w Hutkach doszło do zdarzenia, w którym to drzewo przygniotło leśnika. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wykonywał prace leśne, gdy spadło na niego drzewo. Na miejsce zostały wezwane wszystkie służby. Z uwagi na zagrożenie życia, do Hutek przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało mężczyznę do szpitala.

Całą sytuację wyjaśnia Policja z Blachowni.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “W Hutkach drzewo przygniotło mężczyznę. LPR przetransportowało poszkodowanego do szpitala”

  1. Obywatel pisze:

    Szkoda leśnika, życzmy mu zdrowia, a już liczyłem że to jakiś jednoręki

    2
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).