W hali sportowej w Konopiskach będą zajęcia koszykówki dla dzieci i młodzieży!

Bardzo dobra wiadomość dla środowiska sportowego. Hala sportowa w Konopiskach być może zacznie służyć mieszkańcom gminy. A to za sprawą bezpłatnych zajęć koszykówki dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 15 lat.

Zainteresowanych odsyłam do ogłoszenia powyżej. Zajęcia mają odbywać się raz-dwa razy w tygodniu.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “W hali sportowej w Konopiskach będą zajęcia koszykówki dla dzieci i młodzieży!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).