W gminie Konopiska PiS minimalnie przed KO

W naszym okręgu wyborczym w wyborach do Sejmu i Senatu trwa liczenie głosów. W niektórych gminach zakończyło się głosowanie.

Wybory w okręgu 28 wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Za PiSem uplasowała się Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga, dalej Lewica, Konfederacja, Bezpartyjni Samorządowcy i Polska Jest Jedna.

Z dużym prawdopodobieństwem, posłami zostali: Lidia Burzyńska, Szymon Giżyński, Andrzej Gawron, Izabela Leszczyna, Andrzej Szewiński i Henryk Kiepura. Niepewny jest mandat Zdzisława Wolskiego, bowiem trzeci mandat może uzyskać Koalicja Obywatelska i prawdopodobnie Przemysław Witek.

Senatorem ponownie został Ryszard Majer, wyprzedzając Krzysztofa Smelę, Jarosława Laseckiego, Monikę Fajer i Mariusz Spiechowicza.

A jak głosowali wyborcy w gminie Konopiska?

Wyniki wyborów w gminie Konopiska:
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 030 głosów 32,79%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 1 893 30,58%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 936 15,12%
KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA 571 9,22%
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 384 6,20%
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 276 4,46%
KOMITET WYBORCZY POLSKA JEST JEDNA 100 1,62%

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “W gminie Konopiska PiS minimalnie przed KO”

 1. Mieszkaniec D pisze:

  Mam nadzieję, że przyszłe rządy “jeszcze opozycji” zmienią nastawienie mieszkańców naszej gminy.
  Smutne, że tak łatwo jest ludzi omamić i kupić.
  Przed nami wybory samorządowe.
  Zobaczymy determinację i decyzję.
  Pozdrawiam!

  6
  0
  • Obserwator pisze:

   Jak łatwo jest ludzi omamić i kupić pokazały wybory największego lenia w historii gminy na wójta gminy po raz drugi!!! Wszyscy widzieli, że leń, że zgrywa wielkiego wójta ale nic sobą nie reprezentuje! Przecież wszyscy widzieli, że nic nie zrobił za pierwsze 4 lata, że nie inwestował a zadłużał gminę, że nie dbał o to nawet co odziedziczył po poprzedniku, którego tak starał się zniszczyć! A i tak wybraliście go po raz drugi! I teraz też głosujecie na pis!!!! Nie przeszkadzają wam przekręty, bezczelność w okradaniu Polaków, chamstwo i wyzwiska?! widocznie nie…..Wstrętna, sprzedajna gmina!

   5
   2
 2. Obserwator pisze:

  Wstyd!!!!!!

  8
  1
 3. Monika pisze:

  Hołownia na premiera!!!

  5
  6
 4. Ed pisze:

  Teraz trzeba przegonić z gminy sługusów Gizynskiego z PIS-u Zurka i Baldyge.

  7
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).