W gminie Konopiska będą polować na dziki, lisy i kaczki

Koło Łowieckie RYŚ z Częstochowy poformowało, że 26 września na terenie lasów w Wygodzie, Wąsoszu, Pająku i Pile rozpoczną się polowania na dziki, lisy, kaczki i gołębie.

Harmonogram polowań zakłada, że zakończą się 27 lutego 2022 roku.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “W gminie Konopiska będą polować na dziki, lisy i kaczki”

  1. Obywatel pisze:

    Jaki dumny MORDERCA, polowałeś dla sadystycznej satysfakcji czy aby wyżywić rodzinę ?

    2
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).