W czwartek sesja

W czwartek 27 kwietnia o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Konopiska odbędzie się XXXIII sesja Rady Gminy Konopiska.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
4. Podjęcie uchwały w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Konopiska do postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły, oraz określenie dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2017 rok.
6. Podjęcie uchwały uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2017-2024.
7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Częstochowskiego na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. Budowa chodnika z odwodnieniem DP 1051S ul. Gościnna w miejscowości Aleksandria – etap I.
8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Częstochowskiego na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. Odtworzenie stanu pierwotnego jezdni drogi powiatowej 1050S w miejscowości Walaszczyki.
9. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa
Śląskiego na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 904 w miejscowości Aleksandria – etap II
10. Sprawy różne i zapytania.
11. Zakończenie obrad.Kategorie:

11 odpowiedzi na “W czwartek sesja”

 1. z hutek pisze:

  Ile kasy dla Aleksandrii się szykuje. Hoho. Chudy Mojżeszu weź swojego przyjaciela, gwiazdę gliwickich parkietów i zorganizujcie protest. Po co wam na Aleksandrii chodniki. Ludzie będą spacerować po hali która na siłę chcecie im wepchnąc:)

  0
  0
  • BabaJaga pisze:

   Chudy Mojżesz nigdy nie był niczyim przyjacielem. On tylko jest żądny władzy, ale bez odpowiedzialności! Czyli ustawia sobie radnych i nimi steruje, mają tak robić i mówić jak on chce, no i oni ponoszą wtedy odpowiedzialność. Jego przecież nie ma! A wcze3śniej, w trakcie wyborów kupczy głosami, bo sami wygrać też nie są w stanie. No i później mamy takiego vicewójta od krzyżówek i szantaże inwestycyjne.

   0
   0
 2. Rada pisze:

  Nigdy więcej z Rekszowic żadnego kacyka ! Obecnego ani tego od okien!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Idźcie robić protest, bo na Aleksandrii zrobią chodniki, a po co im. Nieważne bezpieczeństwo, chudy chce hali!!

   0
   0
 3. Wytrawny pisze:

  Zablokujcie jadaczke temu niedorozwoju! On jest w stanie zniszczyć samorząd !!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Samorząd niszczą gminne układy ludzi którzy na lata opanowali urząd. PIS to zlikwiduje i skończy się kur…a nepotyzm i dojenie gminy. Ja będę sędzia sprawiedliwym :)

   0
   0
 4. Lolo pisze:

  Sprawiedliwym to miałeś okazję być!!!! Na takim poznali się w powiecie! Tylko dlaczego ta pani jeszcze tam pracuje bez konkursu? Były radny pokazał jak bez układów działał! Parodia, teraz chce gminę zbawić!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pani? Jaka Pani? Piszesz o synusiu waszego Pana z Kopalni? A ty co grzejesz posadke w powiecie? Ehhh… Tacy to mieszkańcy tu piszą. Każdy przy cycu maciory gminnej lub powiatowej.

   0
   0
  • bluecafe pisze:

   “Pani? Piszesz o synusiu waszego Pana z Kopalni?”
   I ty durniu myślisz, że nie obrażasz? Głupszego i bardziej chamskiego chyba w całej gminie nie znajdziesz jak ten szklorz z Rększowic co się podszywa pod z hutek! Zawsze był bezczelny! Weź się lepiej za dorabianie dzieci.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ponoć nie masz Pana to kogo obrażam? Nie wskazuje nikogo palcem, a tylko staram się domyślić o kim piszecie, ale Ty znów sobie kogoś tam podstawiles, pewnie nie te osobe!!! Tak jak moja ciężko pracująca żonę, która w życiu nie była w starostwie. To wy mnie obraziliscie paluchem pokazując na moją małżonke. Przeprosin od was nie chce,są nic nie warte.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Tak sobie zerknalem. Zobacz sobie ile razy obrzuciłes mnie inwektywami w jednym wpisie. Hmm… Co Cię tak boli?!ty śmiesz pisać o kulturze? Zerknij w słownik.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).