W 2015 roku gmina przeznaczyła 1/4 budżetu na inwestycje

Ile pieniędzy gmina wydaje na inwestycje? Właśnie został opublikowany ranking, z którego wynika, że gmina Konopiska w 2015 roku wydała 26,88 proc. z całego budżetu na inwestycje w gminie! W przeliczeniu na jednego Mieszkańca, Konopiska wydały w 2015 roku 85,23 zł! Dla porównania sąsiednia Poczesna wydała 108,60 zł przy 29,09 proc.

Ranking przygotował serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej. Cały ranking dostępny jest TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

80 odpowiedzi na “W 2015 roku gmina przeznaczyła 1/4 budżetu na inwestycje”

 1. Izolbu pisze:

  a co z reszta kasiury??

  0
  0
 2. Kamil pisze:

  Pensyjka skromniutka wójta, paru prawników, rzecznik prasowy, itd. to kosztuje! Widzita ludzie, że działki chce przed świętami sprzedawać coby było więcej na święta! A na inwestycje? Toż przecież cały czas tu piszemy, że lenie, nic nie robią tylko imprezki. Gdzie ten “z hutek”? jeszcze nie kłapie w obronie wójta?! Już są dwa komentarze a łon nic?!

  0
  0
 3. Klaka pisze:

  Wójt Żurek to największe nieszczęście naszej gminy! Dla Aleksandrii nawet hali sportowej nie potrafi wybudować! Imprezki ,tańce ,swawole , dobra kasa – TAK, praca dla dobra mieszkańców – NIE.

  0
  0
 4. Z hutek2 pisze:

  Wydali 26,8% bo to jeszcze było po poprzedniej władzy! Trupy z szafy same wychodziły, Żurek nie musiał się wysilac! A teraz ogromny wysiłek – splata kredytu 7 zł 15 groszy i zadłużenie będzie dalej rosło!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Po poprzedniej wladzy jak to ładnie znalazł Pan Górniak to nam zostało 16 mln długu i wstyd na całą Polskę po wyroku sądu w Gliwicach. Taka darmowa promocja gminy.

   0
   0
  • Górnik pisze:

   Do z hutek korzenka jak ci idzie Szklenie parafialne?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Górnik, napisałeś niezrozumiały tekst- albo nerwy bo prawda boli albo po Barbórce nie wytrzeźwiales:)

   0
   0
 5. Tutejszy pisze:

  Jak piszą dług zmniejszył się o 7,15 zl, a teraz wójt zadluza na dużo większą kasę! Ot taki sobie wójt gospodarz!

  0
  0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek !6 mln długu, to akurat tyle ile wynosi wkład własny z 104mln przy najkorzystniejszych projektach. I promocja była na całą Polskę V miejsce w zestawieniu najlepszy Samorząd X lecia w rankingu Samorządów Rzeczpospolitej. Tego obecna władza nie ma szans osiągnąć. A wyrok jak wyrok, każdy ma własne zdanie. Jak tak ciągle jeździsz na tym koniku to może ujawnisz ilu było poszkodowanych z tego tytułu.

  0
  0
 7. zgaduj zgadula pisze:

  z hutek ty znów zaprzeczasz i oskarżasz że tu piszą nieprawdę, na jakiej podstawie, bo to co ty uważasz to nikogo nie interesuje. Pleciesz by tylko zaistnieć i próbujesz nieudolnie wybielić wójta. Postaraj się chociaż raz udowodnić tą nieprawdę.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja nie podaje żadnych danych więc nie muszę nic udowadniać. Wy piszecie o milionach więc je pokażcie:)!

   0
   0
  • Kurek pisze:

   Z hutek , ty nie musisz nic udawadniac , bo za leniucha nic ciekawego nie wykonano! Można ci współczuć, że nie musisz się wysilac ! Ileż można chlac !

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja nie patrzę w cyferki tylko chodzę, jeżdżę i korzystam z tego co zostało zrobione i widzę gołym okiem. Nawet waszego wodzowi pod nosem chodnik zrobili. Oślepl czy jak?

   0
   0
 8. zgaduj zgadula pisze:

  I pokaż twoje fakty.

  0
  0
 9. zgaduj zgadula pisze:

  z hutek cieciu jeden czytaj chociaż Pasma, a konkretnie nr 6/14. Zarzucanie nieprawdy czy manipulacji bez dowodów to wredne kłamstwo. Tak więc jesteś kłamcą. i co mi zrobisz.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A nic:) co mam Ci Nobla wręczyć czy na Kopalnie podrzucić żeby Pan dał nagrodę? jaki fan jesteś, pasma zbierasz z 2014:).zastanawiające, jeszcze wiedziałeś gdzie szukać po takim czasie. Jak nic byłeś przybocznym odsuniętej w wyborach władzy:) ja nie mam Pasma. więc nadal nie widzę czy to co piszesz ma pokrycie w faktach!

   0
   0
 10. z hutek pisze:

  http://www.infor.pl/akt-prawny/U85.2016.088.0002825,metryka,sprawozdanie-nr-12016-wojta-gminy-konopiska-w-sprawie-wykonania-budzetu-gminy-konopiska-za-rok-2015.html – 1 973 184,17 tyle właśnie zostało splaconych zaciągniętych pożyczek, kredytów i obligacji! I co miesiaczku- 7 zł? Jak się komuś nie chce czytać strona 37 tabela rozchody. Google i ctrl+f kredyt jako słowo kluczowe i mamy Cie( krótka instrukcja gdybyście mieli problem znaleźć). Ehhh wy naprawdę myślicie że ludzie są kredytami.

  0
  0
  • Coś pisze:

   Dobrze ,że trupy z szafy wypadały i w 2015 r wójt zgarnął parę milionów zlotych z rozliczenia wniosków unijnych poprzedniej władzy. Kasza manna spadła mu z góry, nie przykładając palucha do Otrzymanej kasy. Sam nic w tym kierunku nie zrobił. Teraz co roku tylko gorzej ! Nierobstwo i pycha to atuty obecnego wójta.Nawet dla dzieci z Aleksandrii nie potrafi polepszyc bytu w szkole, nie chcąc budować brakujących pomieszczeń szkolnych. Już niedługo dostanie właściwą zapłatę za tą bute i niechęć do mieszkańców Aleksandrii!

   0
   0
  • Kamil pisze:

   ale jaja! leniowi z hutek zachciało się i poszukał!! Niebywałe!! Oczywiście poszukał jednostronnie i tzw.”pół prawdy”, ale że wogóle ruszył d…ę i poszukał!! a dopiero co zarzekał się że nie będzie niczego szukał! Rewelacja!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Widzisz do czego doprowadziliscie:) to jest cała prawda! Sugerujesz że dokument kłamie to pisz do Ziobry. To gdzie te wasze miliony po poprzednim wojcie. Śniły wam się? Sen się skończył i wasze kłamstwa też.

   0
   0
 11. Kamil pisze:

  Wystarczy przeczytać kilka wierszy na stronie Wieloletniej prognozy Finansowej ,WPF, tej poświęconej zadłużeniu, przedkładanej radzie razem z projektem budżetu.
  Wszystkiego mącicielu nie da się zamieścić na tej stronie! Kto chce się dowiedzieć, to się dowie, co sam udowodniłeś, że się da! Tylko trza d…ę ruszyć a nie pyskować w ciemno. Ludzie już się na tobie poznali i wiedzą co tu ważne i prawdziwe a co puste mącenie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Kamil, prognozę możesz wsadzić szefowi na Kopalni w dowolnie wybrana dziurkę:) rozmawiamy o tym jaki dług został splaconych. Pisaliscie nieprawdę że 7 zł! W 2015 gmina spłacila ponad 1 900 000. Co do tej kwoty ma prognoza? Nawet szampans zobaczy jak próbujesz teraz manipulować:) tak nisko cenisz inteligencję mieszkańców?

   0
   0
 12. Kamil pisze:

  no cóż, nie moja wina że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Już cię tu ktoś niedouku wysyłał do przedszkola. Popieram.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ty nie masz pojęcia. Pokazałem ci fakty a ty dalej chcesz manipulować. Żal mi Was

   0
   0
 13. z hutek pisze:

  http://www.infor.pl/akt-prawny/U85.2016.088.0002825,metryka,sprawozdanie-nr-12016-wojta-gminy-konopiska-w-sprawie-wykonania-budzetu-gminy-konopiska-za-rok-2015.html to żeby wam odświeżyć umysł – ponad 1 mln 900 tys splaconych pożyczek i kredytów w 2015 roku. Nie 7 zł tak jak tu wypisywaliscie:) śpijcie słodko:)

  0
  0
 14. Brygida pisze:

  Tyle tylko, że i Kamil i ty piszecie o ZADŁUŻENIU gminy a nie o SPŁACIE! Od tego zacząłeś 7 grudnia o 21:06. I Pan Górniak i Kamil odpowiedzieli ci o zadłużeniu, co odwróciłeś na spłacanie! Ty jak zwykle odwracasz kota ogonem żeby wyszło zamieszanie. A zadłużenie gminy na 2017 jest większe niż zostawili poprzednicy.

  0
  0
 15. z hutek pisze:

  Cała dyskusja rozpoczęła.się 7 grudnia o 21:46 gdzie tutejszy powielil rozpowszechniana tu bajkę że wójt spłacil 7, 15zl. Ja piszę o tym bo to są banialuki co udowodnilem. Ja o przyszłym długu nic nie pisałem więc.skończcie manipulować.

  0
  0
 16. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek masz rację, te 7,15 zł dotyczyło deficytu budżetowego >Tutejszy powielił za Z hutek 2 o spłacie kredytu<

  0
  0
 17. Górniak Stanisław pisze:

  To i tak nie zmienia sensu gdyż deficyt i tak trzeba pokryć z pożyczek lub z kredytów lub zrezygnować z wydatków.

  0
  0
 18. z hutek pisze:

  Bo po prostu tak piszecie żeby zmanipulowac. Byle skrytykowac, bo nigdzie nie padły słowa deficyt budżetowy. Zawsze każdy pisał że wójt spłacil 7,15zl. A spłacil prawie 2 miliony! To jest prawda i wasze Białołęce tego nie zmieni.

  0
  0
  • Dżokej pisze:

   Z hutek jest mistrzem manipulacji, cały czas tylko wypisuje odpowiedzi nic nie warte, może tyle co jego leń , co nic nie robi za wyjątkiem pobierania ogromnej kasy z gminy i płaceniu kroci niedorzecznikowi!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Dżokej, dosiądź jakiegoś ogiera i przejedz się bo sam nie wiesz co masz napisać. Podałem konkretne liczby i to was tak boli?:)

   0
   0
 19. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek , to jest częściowa prawda, bo jak to określiłeś niuanse są ważne, a tu brak jednego który wszystko zmienia, ile zaciągnął nowych kredytów i pożyczek. i tak w informacji o przebiegu budżetu za I półrocze 2016roku na stronie 63 jest: Przychody z zaciągniętych kredytów z przeznaczeniem na sfinansowanie zadania realizowanego z udziałem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej wykonano89,59% czyli w wysokości 4 556 753,06zł na planowane 5 086 083,70zł.
  Rozchody, czyli spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych w latach poprzednich zaplanowano w wysokości3 3 345 050,46 zł, zostały wykonane w 51,18% czyli w kwocie 1 712129,46 zł.
  Tak więc na dzień 30. 06. 2016 różnica pomiędzy spłatą kredytów a zaciągniętym nowym wynosi: -2 844 623.6zł, czyli wójt zaciągnął nowe zobowiązania na kwotę jak wyżej.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Niuanse jest taki, że piszemy o 2015. Jak widziałem na stronie jest harmonogram spłaty już zaciągniętych do 2015 r pożyczek. Rok 2016 się nie skończył więc poczekam na sprawozdanie z realizacji budżetu za ten rok. Czerwiec Panie radny był pół roku temu- bardzo odległy czas więc nieadekwatne dane bo mamy grudzień.

   0
   0
  • Kamil pisze:

   Panie Radny, należy podkreślić,że te SPŁATY “kredytów” to niemal w całości wykup obligacji komunalnych wyemitowanych na budowę hali sportowej w Konopiskach i boisk Orlik w Konopiskach i Aleksandrii.
   To ważne, choć ten….z hutek i tak zaraz zacznie zaprzeczać albo wywracać wszystko do góry nogami. No, cóż, taka jego rola.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nie zaprzecze, bo to fakt. Ale po 7 zł nie spłaca tak jak to próbowaliscie insynuowac.

   0
   0
 20. Ziomal pisze:

  Racja wójt tylko kasuje duża kasę co miesiąc i to jedyny jego wysiłek na rzecz gminy! Kasę trwoni na pensję dla swoich popleczników, najwięcej z tego dla niedorzecznika. Zatrudnia emerytów, a dla dzieci w Aleksandrii nie potrafi znaleźć groszy i polepszyć warunki nauczania w szkole bez zaplecza edukacyjnego. Ma na fajerwerki, hulanki, przyjęcia, promocję a brak kasy dla dzieci. Nawet nie potrafił pofatygowac się na zebranie rodzicow i. mieszkańców Aleksandrii w sprawie rozbudowy Obiektu Szkolnego! ZENADA!!!!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Tyle imprezek dla wybrańców co poprzednia władza organizowała ten nigdy nie.zrobi:) dostałeś szablon od cwaniaczka z Kopalni i wkleiles? wy nawet nie potraficie mądrze udawać mieszkańców! I tacy ludzie rządzili gmina- aż szkoda słów:)

   0
   0
  • Anka pisze:

   Z hutek , poprzednia. władza dużo robiła , dużo pozyskała środków na rozwoj gminy i z tej przyczyny posiadali też obowiązek promocji zainwestowanej kasy! Twój leń i ty nic dobrego nie robicie, za wyjątkiem bicia piany i obrażania kogo się da! Pana Radnego Górniaka to gdybyście mogli to zlinczowany byłby przez was. Czepiacie się kogoś z Kopalni jak rzep psiego ogona! Teraz wojenke prowadzicie z ludźmi z Aleksandrii! Ciekawe komu to najbardziej zaszkodzi!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja nie prowadzę żadnych politycznych wojenek. W dopiero mam wójta tak samo jak i cwaniaczka któremu po wyborach zabrakło koryta. PROMOCJA? IMPREZKI DLA KOLESI Z KTORYMI RZADZIL TO PROMOCJA? A czemu zwykły człowiek nie mógł przyjść na taki poczęstunek? Może ten wójt też robi promocje bo nauczył się od poprzednika? Jaka obluda w was jest!!!!! Robiliście to samo a teraz paluch pokazujecie? Mnie nikt nigdy nie zaprosił. Radnego Górniaka jak spotkam to rękę mogę podać, choć nie podoba mi się jak wybiórczo patrzy na fakty! On jest tylko waszym narzędziem.

   0
   0
 21. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek nigdy nie bylem nie jestem i nie będę niczyim narzędziem, mam własne zdanie. A fakty ujawniam te które posiadam, lub jestem w stanie pozyskać. Dane wyżej przedstawione na pewno są aktualne na dzień 30 czerwca 2016. A ty znów masz pretensje że nie podałem aktualnych danych ale nie są dostępne. Jak już Ci kiedyś pisałem, aktualne możesz otrzymać z Urzędu Gminy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Panie radny- jak może być aktualne sprawozdanie z wykonania budżetu za 2016 jak się rok nie skończył. Poza tym chyba były dane z wrzesnia- niewygodne że ich Pan nie podał? Skoro Pan tak ujawnia, niech Pan ujawni ile poprzednia władza wydała na imprezki a ile ta! To co? Zapomnialem- poprzednia władze Pan reprezentuje!

   0
   0
 22. Górniak Stanisław pisze:

  Już ci napisałem że jak chcesz informacji to do urzędu Gminy. Tam są pracownicy którzy mają obowiązek udzielać takich informacji. Ja nie będę ślęczał przed kompem i ciebie informował o tym czego ty wymagasz. Jak już ktoś tu napisał, rusz d..e i szukaj str7.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Co chwile Pan coś znajduje i pisze. Po prostu ma Pan zakaz pisania czegokolwiek co rzuciło by cień na naszego agenta! Ehhh…. Pan ze.mną pójdzie na piwko to wytłumaczę Panu jaki to jest fałszywiec. Rzuci Pana na pożarcie hienom jak tylko nie będzie Pan potrzebny. Niech pan nawet nie odpisuje ale sobie wszystko przemysli. Nie pisze tego złośliwie.

   0
   0
 23. Łukasz pisze:

  z hutek coś się tak uczepił tych imprezek, co obecna władza nie zaprasza za te machloje które tu wstawiasz? Poprzednia władza ni robiła imprez za22 tys.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Żadna władza nigdzie nie zaprasza wszystkich. Mnie tam nie zapraszali i dobrze, ale ty z hutek widocznie nie możesz przeboleć, że ciebie tam nie było!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ty i reszta twoich kolesi prowadząca tu kampanie dla cwaniaczka byliście stałymi bywalcami na tych imprezkach. Pamiętajcie, wasze koryto już nie wróci. Ludzie dali wam czerwona kartkę. Ja mam swoich znajomych i nie potrzebuje z obludnikami jadac przy jednym stole, niezależnie od tego czy to ta czy poprzednia władza.

   0
   0
 24. Elżbieta pisze:

  Lukasz, co się dziwisz,ta władza nastawiona jest razem z niedorzecznikiem na czyszczenie budżetu z kasy na swoje bogate pensje. To że dzieciom z Aleksandrii nie chcą pomóc to jest nieporozumienie! Oni nawet mniejszych pieniędzy nie chcą przekazać do Aleksandii. Dzięki poprzedniej władzy przygotowano projekt strażnicy i zabezpieczono finansowanie. Wójt Żurek i Komendant OSP, Rzecznik i niedoszly wojt w jednej osobie, panowie Ci nie potrafią parę groszy dać strażakom z Aleksandrii na utwardzenie placu przed nowym budynkiem. Strazacy posiadają już na ten cel kostkę brukową tylko brakuje na kamień pod kostkę! Lukasz jak słusznie zauważyłeś na bale i harce to mają kasy bez liku, ale na Tak potrzebny cel Żurek kasy nie da!!! Jazda z taką Władzą!!!!!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Elżbieta, poprzednia władza to jedyne co zabezpieczyla to pensje wójta, po cichu windujac ja na niebotyczny poziom! Teraz kolejny korzysta. Zabezpieczyli na ten cel 16 mln długów. Tak imprezowali przez te wszystkie lata że o ludziach zapomnieli i dostali w wyborach czerwona kartkę. Skończcie pisać głupoty:)

   0
   0
 25. z hutek pisze:

  Co tam słychać u naszego agenta? Zrobił już zdjęcie na plakat wyborczy? Niech nie zapomni napisać. Byłem agentem, Tajnym Współpracownikiem SB. Przecież Wy tak walczyliscie o prawdę więc musi ją zakomunikować:) może.nawet pomogę mu wymyślić slogan wyborczy.

  0
  0
  • Pytek pisze:

   Pewnie ma ok!
   Natomiast twój ryj świński to nawet na plakat strach zamieścić, nie dość że odstraszający to jeszcze zidiocialy ,postrach na gminę!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nawet nie wiesz jak mój ryj wygląda a już prorokujesz. A może byłoby mi do twarzy. Ale nie byłem agentem, za lody byłem. Może się do PiS zapisze. Ach jacy wy jesteście nerwowi- przecież to powód do dumy. Dziwię się że tyle lat ukrywał tak zacne informacje o swojej osobie. Pluć na wójta Zurka potraficie, ale spojrzeć na siebie już nie. No co, trzeba te chlubna przeszłość przypominać, żeby wół nie zapomniał jak cielatkiem był:)

   0
   0
 26. Łukasz pisze:

  z hutek, ty wogóle nie jadasz z nikim, bo od świtu do północy, siedzisz przy kompie i wypisujesz brednie co ci do tej pustej łepetyny wpadnie, cóż takie masz zadanie. Co ci tak żal d…pe ściska, że wójt nie prosi na imprezki? I nie pisz że obecna władza nie robi imprezek.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Robi, ale na dożynkach wszyscy byli w jednym miejscu- władza z ludem. Poprzednia władza brzydzila się jeść z mieszkańcami, chowala się na hali! Przemówienie wójta i do korytka. Tylko na festynie przed wyborami latał do zebrania że swoją protegowana i co? Aż się ludziom ulalo!Jadam przy kompie. Wy wytykacie komuś coś.co sami robiliście. To jest hipokryzja- jak nie wiecie co to znaczy polecam słownik zanim coś napiszecie.

   0
   0
 27. Pytek pisze:

  Twój ryj pewnie nie jest lepszy od twojego zidiocialego rozumu.Tylko taka jak ty w gnoju ubabrana świnia ryje w internecie pokazując swoją inteligencję. U ciebie iloraz inteligencji nie przewyższa knura! O obecnym wójcie pisza tylko o jego obecnych dokonaniach. Przyjdzie czas , kiedy przypomnimy jego chlubne czasy z Techmet-Metalzbyt!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Reprezentujesz swoim wpisem poziom swojego Pana. Czego się spodziewać po kimś kto ubóstwia najgorszy sort Polaków, TW z PRL. A wyciągaj co chcesz, ja nawet nie wiem o czym piszesz. Wy wszyscy jesteście obrzydliwi! Agent, tylko się rosołem nie udlaw. Jedź na hale, tam lepiej smakuje:)

   0
   0
  • Burak pisze:

   jaką inteligencję??!!! toto nie ma żadnej inteligencji! wystarczy poczytać co wypisuje. Do znudzenia wciąż odgrzewa ten sam kotlet, który ludziom nie koniecznie przeszkadzał. To głupek, nie dyskutujcie z tym.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Oj przeszkadzał, przeszkadzał. Taki niuans o którym zapomniał! Nie piszcie że mną to nie będę musiał znizac się do waszego poziomu:)

   0
   0
 28. wujek pisze:

  Z hutek nie pieprz farmazonów, co robi obecna władza myślisz że ludzie nie wiedzą co było po koncercie noworocznym, wychodząc z hali w lewo korytarzem w salce przy końcu korytarza, imprezki na piętrze na Pająku. Wybrańcy tylko czekali aż większość ludzi wyjdzie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Bo z jednego koryta jesteście złodziei:) tylko wasze koryto nie wróci!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   *miało być.zrodzeni :)

   0
   0
  • Jacek pisze:

   Tylko wypada tobie ,,z hutek,,pogratulować za ten wpis o godz. 12:14 dzisiaj . Wójt Żurek ma wspaniałego mentora, w poście powyższym określasz kim jest wójt Żurek. Wójcie Żurek jeśli masz takich ludzi wokół siebie którzy ponoć stoją w twojej obronie, to twoje dni wojtowania szybko do biegną końca. Zobaczcie jakim można być ,,Judaszem za parę srebnikow,, wydając taką opinię swojemu szefowi – obecnemu wójtowi! ?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja nie staje w obronie wójta i nie mam z nim nic wspolnego! Ja walczę z obluda wasza i agenta, waszego wielbionego Pana. Pseudo dziennikarstwo na tym blogu jest jak rak w zdrowym ciele! Wam się w głowie nie mieści że ktoś może być spoza waszego układu. Cóż, wy macie swojego Pana, ale ze aż tak was zniewolil … Koryta wam brakuje..dlatego!?

   0
   0
 29. Gosia pisze:

  co ten gostek? on jest chyba jakiś psychiczny? nic tylko o naszym panu, naszym agencie i tego typu bzdury. Psychoza. Dobrze że tego półgłówka nie da się obrazic. Chyba że mu się zaproponuje za mało kasy, to poczuje się urażony. Łajza zawsze pozostanie łajzą.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ale piszesz o swoim pryncypale- łączą go nazywasz? Nieładnie! Nie będzie trollo- premii:) To taki porządny człowiek, ludzie klepia go po plecach w sklepie, proszą o donos, znaczy pomoc.

   0
   0
 30. z korzonka pisze:

  Ten ryj świński tylko marzy o korycie. Człowiek z stajni wójta lenia! Tacy ludzie potrafią jedynie smrodzić. Niedługo sam o sobie będzie pisał jak kumpli załatwił!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pisze się “ze stajni”. Pryncypal zbudował Ci gimnazjum, zapisz się na dodatkowe lekcje zanim je Kaczyński zlikwiduje:) mnie dobrze z takim ryjem jaki.mam, a na koryto muszę ciężko pracowac- nie dane mi jest pracować w Marszałkowskim! 8 godzin dziennie w prywatnej.firmie:)

   0
   0
 31. Kamil pisze:

  A miało być o tym jak mało,1/4 budżetu ledwie,w tym i sołectwa,leniwy wójt przeznaczył na inwestycje. Nie narobił się to prawda. Poprzednik nawet jeśli organizował poczęstunek, to się narobił.zasłużyli sobie. I tyle w temacie.

  0
  0
  • Grzegorz pisze:

   Kamil masz rację,w dyskusji powinno się wypowiadać o pracy i zadaniach gminy w najbliższym czasie. Cóż jak Wójt oddsyla do dyskusji takich mało inteligentnych ludzi, których celem jest sprowadzać dyskusje na tematy zastępcze, a klu sprawy jest nie omówione.Dla wójta to super zabieg , bo nic nie robi i tak ma się dobrze jak pączek w maśle. Że można taką kasę zgarniac za nic nie robienie, a jak coś zrobi to mamy obrazki : droga Hutki-Rekszowice, ostatnio oddany chodnik, gdzie zostala stara kostka na wprost przystanku autobusowego i bez odwodnienia tego odcinka chodnika! Partactwo po stronie wojta. Mowil, że to się kiedyś naprawi i zrobi. Prawdopodobnie ten kawałek chodnika jest najdroższą inwestycja w przeliczeniu na metr powierzchni chodnika.Ludzie tam pracujący przez ten czas jak wykonywali budowę chodnika nie mieli okazji poznać sołtysa z Kopalni! Są tego efekty robota nie dokończona! Sołtysa mamy , tylko do czego?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nie Kamil!! Poprzednik kasowal ponad 150000 zł(tak sobie podniósł pensje i radny Górniak jakoś nie protestował). Stać go chyba było na to żeby zaprosić za swoje kolesi? Nieważne co zrobił, nie miał prawa robić zamkniętych poczęstunkow za pieniądze z naszych podatkow. Nie tłumacz teraz swojego pryncypala takimi banialukami. czyli jeśli ja w pracy pracuje lepiej niż kolega na tym samym stanowisku to mogę pracować np 7 godzin i mi wolno, a jemu nie?! Taka masz filozofię? To jest chore:/

   0
   0
  • Alina pisze:

   Z hutek ty coś masz pod deklem. Kamil o chlebie a ty o niebie, nie ma żadnej spójności myśli. Odwiedź tych co są w takich przypadkach coś poprawić . Jak będziesz lepiej dukal to może i coś tam sensownego napiszesz! Twoje wypociny już poznalismy, nazywajac wójta w poście dzisiaj o godz. 12:14.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Przeczytaj Alicja że pisałem dokładnie o tym co Kamil:)

   0
   0
 32. Andrzej pisze:

  Więcej takich świrów i wójta powiozą!

  0
  0
 33. Wojtek pisze:

  Z hutek chyba nawet nie wie że jest świrem .on po prostu wykonuje powierzone mu zadanie negowania i przekręcania wszystkiego co tu jest pisane oby tylko wybielić wójta a innych postawić w złym świetle.

  0
  0
 34. Patryk pisze:

  Nie wiem czy, jak to pisze Wojtek, rzekomy “z hutek” wykonuje zlecenie. Myślę, że on sam już taki jest, wiecznie szkalujący innych donosiciel, prostak mający wszystkim za złe, że im się powiodło a jemu nie. Ten typ tak ma.

  0
  0
 35. z hutek pisze:

  Już wam pisalem- nie mierz mnie wasza miarą. Ja mam wolną wolę i nie muszę mieć Zlecenia tak jak wy. Zresztą sami przyznaliscie komu robicie kampanie wyborcza, szkoda że tak słaba, marna i nieudana. To nie PRL już wam tłumaczyłem. Ludzie nie są ciemni i nie kupią tych waszych bredni:)

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).