VI Spartakiada Gmin Powiatu Częstochowskiego

W sobotę, 17 czerwca w Hucie Starej B odbędzie się VI Spartakiada Gmin Powiatu Częstochowskiego.

Rywalizacja odbędzie się w wielu dyscyplinach sportowych. Do gminy Poczesna zjadą się przedstawiciele wszystkich gmin powiatu częstochowskiego, którzy będą rywalizować o wsparcie finansowe dla swojej gminy.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).