Uważajcie na żmije!

W związku z odnotowanymi przypadkami pojawiania się żmij na terenie kraju, prosimy o zapoznanie się z zamieszczoną informacją dotyczącą sposobu postępowania w przypadku spotkania lub ukąszenia przez żmiję (węża).

Należy pamiętać, że w przypadku ukąszenia przez żmiję (węża) trzeba natychmiast wezwać służby ratunkowe.

Prosimy o zachowanie ostrożności, zwłaszcza w przypadku dzieci.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Uważajcie na żmije!”

 1. Niewazne pisze:

  Potwierdzam możliwość spotkania tej czarnej bez zygzaka na terenie powiatu lublinieckiego. Zastanawiałem się co to było bo zaskroniec ma żółte plamki “za uszami” a ta do niczego mi nie pasowała. Dzieci ją znalazły w ogrodzie – dobrze że nie przyszło mi do głowy jej łapać :).

  3
  0
 2. Kowalczyk pisze:

  Spotkałem jedną u nas w gminie na hutkach

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).