Uważajcie na gołoledź na drogach

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie o gołoledzi. Prognozowane jest wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki powodujących gołoledź. Ostrzeżenie obowiązuje do jutra. Biorąc pod uwagę fatalne warunki na drogach i nieodśnieżone drogi gminne, może być bardzo niebezpiecznie.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Uważajcie na gołoledź na drogach”

  1. Łyżwiarz pisze:

    Ostrzegam przed korzystaniem z drogi Hutki Rększowice. Ślizgawica.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).