Uważajcie na burze!

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o ostrzeżeniu meteorologicznym na terenie woj. śląskiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia burz wynosi 80 proc. Burze mogą wystąpić od 09.06.2016 godz 10.00 do 09.06.2016 do godz. 22.00. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm wraz z porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu.

Uważajcie na siebie!Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).