Uważajcie na burze

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o ostrzeżeniu meteorologicznym na terenie woj. śląskiego. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h.

Uważajcie na siebie.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Uważajcie na burze”

 1. TW Agent pisze:

  Burze idą, źli ludzie powinni się bać i zaprzestać dzisiaj obserwacji.

  0
  0
 2. piorun pisze:

  To się schowaj.,będzie spokój.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).