W urzędzie siedzi leń, nic nie robi cały dzień…

Dlaczego w Konopiskach nic się nie dzieje? Dlatego, że Wójt zamiast jeździć i załatwiać sprawy gminy, załatwiać dofinansowania, to siedzi na swoich czterech literach w urzędzie i nigdzie się nie rusza. Potwierdzają to informacje z urzędu na temat wykorzystanych ryczałtów na korzystanie z własnego samochodu do celów służbowych.

Dla przykładu w sierpniu Wójt wyjeździł 101,16 zł. Biorąc pod uwagę, że jego auto spala ok. 9l paliwa, to Wójt w sprawach służbowych wyjeździł zaledwie 250 km (prawdopodobnie z pracy do domu i z powrotem).

I tak przez cały rok, byle do emerytury…

we wrześniu gmina wypłaciła ryczałty za sierpień dla:
1. Ankowska – Lis Barbara – 103,37 zł
2. Jędryka – Krupińska Marlena – 36,59 zł
3. Kuśmierska Zofia – 105,17 zł
4. Michalczyk Patrycja – 72,92 zł
5. Zygier Kinga – 171,95 zł
6. Żurek Jerzy – 101,16 zł

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

17 odpowiedzi na “W urzędzie siedzi leń, nic nie robi cały dzień…”

 1. TWAgent pisze:

  Poziom artykulu dno, dedukcja redaktora jak u 5latka. Czarny Pan znow bedzie zly.

  0
  0
  • Ewa pisze:

   Jaki “czarny pan”?!ty podobno nie wiesz i nie używasz takiego określenia! Zakłamany dwulicowy truteń.
   A co do tematu artukułu,trafny. Tam mają leżycho przy takim wójcie.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Dwulicowi to byli Ci co w PRLu donosili do SB, a pozniej uczciwym ludziom patrzyli w twarz i podawali reke. Czarny Pan? Ja nie mowilem ze nie istnieje, ale niech jego zwolennicy napisza.mi kim on jest!!

   0
   0
 2. Kopamnia pisze:

  I taki żurek będzie tam siedzial jeszcze przez rok…

  0
  0
 3. cisie pisze:

  juz nie maja sie czego czepiac to wymyslili ze Wojt za malo jedzi i oszczedza pieniadze co za kretyni steruja tym pajacem zeby pisac takie bzdury to jest szykana

  0
  0
 4. Ewa pisze:

  aleś ty głupi i fałszywy twagent!

  0
  0
 5. Gostek pisze:

  Wójt zna tylko drogę do Białegostoku! Jak go nie ma to wiecie gdzie jest!!! Dla gminy nic nie robi, leń.

  0
  0
 6. zolza pisze:

  Leń to mało człowiek z przypadku wójt żałosne jak tak można się pogubić

  0
  0
 7. Trener pisze:

  Jak był artykuł o delegacjach to przejeździł za dużo, jak teraz to za mało. Redaktor wziął miesiąc wakacyjny na tapetę co pokazuje że nie ma się już czego czepiać. Za rok wybory i ciekaw jestem jak ten słuszne usunięty z pozycji sołtysa z Cisia, bardzo sięgnie dna.

  0
  0
 8. Miła pisze:

  Wójtowi dziękujemy. nic nie zrobił, niech nie przeszkadza i idzie na emeryturę.

  0
  0
 9. Lelowiak pisze:

  Aaaaaas nie zgadzam się z wami Wójt Żurek jest najlepszy.Ja i moja rodzina będziemy głosować na Pana.

  0
  0
 10. Typ pisze:

  Chamstwo i brak kultury osobistej jest normą! W gminie bliżej kielec będzie to jego folklor. Osobista z tych okolic pochodzi, niech tam swoje chamstwo rozwija! U nas mają go dosyć!

  0
  0
  • Brygida pisze:

   To prawda,ten w9jt to nieporozumienie. I nic mu nie pomogą wpisy dyżurującego TWAgenta. Poprzednik od początku inwestował,naprawiał,budował,zadbał o szkoły i strażnice. Ten tylko udaje że coś robi, a w tym udawaniu jeszcze spieprzy! On tylko chciał się nazywać wójt!żaden z niego gospodarz gminy! A radę też ma akurat do niczego. Wszyscy do wymiany!

   0
   0
 11. cisie pisze:

  ja bede startowal za Wojta i pokrzyzuje plany Bratu bo on sie tak bardzo pcha do koryta zrobie porzadek w gminie i z paniami z KGW nie bedzie kliki

  0
  0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  TWAgent, przeniosłeś się na Cisie? Ty śmiesz zarzucać innym że piszą z kilku nicków. Który to już z kolei. Ciągle to powtarzasz jak zaklęcie, że będziesz wójtem i zrobisz porządek . To już nie te czasy. W zaklęcia nawet dzieci już nie wierzą.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Jest Pan tak żalosny że juz gorzej Pan nie moze:) ja mam jeden nick, i z.niego pisze. Pan zalicza wtope za wtopa.Pan jest jak dziecko i wierzy pan czarnemu Panu:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).