Urząd covida się nie boi. Urzędnicy zaczęli pracę w trybie stacjonarnym

Sekretarz Gminy Barbara Ankowska-Lis poinformowała, że w związku ze znoszeniem obostrzeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa Sars-CoV-2, planując załatwienie spraw w Urzędzie Gminy Konopiska nie ma potrzeby wcześniejszego telefonicznego umawiania wizyt, jak również korzystania z zamontowanego domofonu.

Przy wejściu głównym do urzędu znajduje się skrzynia na korespondencję służącą do umieszczania w niej dokumentów w dowolnym momencie, również poza godzinami pracy urzędu.

W Urzędzie Gminy Konopiska od 1 lipca 2020 r. nie funkcjonuje kasa a płatności podatków i opłat bez prowizji można dokonać w Banku Spółdzielczym w Konopiskach. /UG/Kategorie:

2 odpowiedzi na “Urząd covida się nie boi. Urzędnicy zaczęli pracę w trybie stacjonarnym”

  1. Covid pisze:

    Haha pierwsi się zamkli ostatni otworzyli.

    9
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).