Urząd będzie jeszcze bardziej cyfrowy

Gmina Konopiska znalazła się na liście samorządów do dofinansowania w ramach Programu “Cyfrowa Gmina“. Dzięki wsparciu w wysokości 317 864,21 zł gmina będzie mogła zakupić 30 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem, 7 laptopów umożliwiających pracownikom wykonywanie pracy zdalnej, serwer, kserokopiarki i urządzenia i oprogramowanie do backupu.

Całość zasili Urząd Gminy Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Urząd będzie jeszcze bardziej cyfrowy”

  1. Mieszkanka pisze:

    To będą musieli się uczyć urzędnicy teraz albo emertura

    10
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).