Umowa na budowę Domu Seniora w Konopiskach za blisko 3,9 mln zł została podpisana

Gmina Konopiska podpisała umowę z konsorcjum firm Tiger-Bud S. C., Rafał Lisoń, Mariusz Just i Tiger-Bud Sp. z o.o. na rozbudowę i nadbudowę istniejącego budynku usługowego wraz z niezbędną przebudową na potrzeby Domu Seniora w Konopiskach.

Całość będzie kosztować 3 889 334,61 zł, czyli o ponad 574 tys. zł więcej, niż chciała zapłacić gmina.

W ramach zadania przewiduje się następujące czynności:
• roboty rozbiórkowe,
• roboty ziemne,
• zbrojenie betonu,
• roboty fundamentowe,
• beton,
• roboty murowe,
• prefabrykaty,
• kominy systemowe,
• stropy,
• roboty pokrywcze,
• dostawa i montaż dźwigu osobowego,
• konstrukcje stalowe,
• roboty izolacyjne,
• roboty posadzkarskie,
• roboty tynkarskie,
• stolarka,
• ślusarka,
• sufity podwieszone,
• roboty malarskie,
• roboty elektryczne,
• roboty sanitarne,
• zagospodarowanie terenu.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Umowa na budowę Domu Seniora w Konopiskach za blisko 3,9 mln zł została podpisana”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Super -dobrze, że chociaż od PIS-u z Polskiego Ładu dostali dotacje…

  1
  2
  • Obatel pisze:

   Napisał PISSIIOR Mieszkaniec, bo dajo ! A ja uważam że dla gminy to kukułcze jajo. Pytam ile rocznie będzie gminę kosztowało utrzymanie takiego “przedszkola” ? Kto będzie chętny, aby tam swoich milusińskich posyłać, jakie ilościowo będzie obłożenie tej placówki?

   2
   1
 2. Miejscowy pisze:

  Może rzeczywiście dom seniora na wsi to nie najlepszy pomysł, są inne bardzej prioryteowe zadania, a utrzymanie obiektu i kadry na pewno będzie kosztowne. Jednak w najbliższym czasach ,chyba coraz mniej dzieci będzie opiekowało się swoimi rodzicami…….

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).