Umorzenia – odroczenia podatkowe w gminie Konopiska

Aż 47. osób-rolników i 14. osób fizycznych oraz jednostek organizacyjnych skorzystało w zeszłym roku z ulg, zwolnień, umorzeń podatkowych czy rozłożenia na raty w gminie Konopiska. Kwoty umorzeń sięgają nawet 6 tys. zł.

Poniżej lista umorzeń/odroczeń.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

26 odpowiedzi na “Umorzenia – odroczenia podatkowe w gminie Konopiska”

 1. Baśka pisze:

  Kwota nie jest powalająca, a jest to rzecz normalna, ulgi w podatku dla co biedniejszych mieszkańców.
  Zastanawiają tylko nazwiska radnego czy sołtysa! Za każdą sesję mają płacone, radny ma diety, sołtys niemałe tam akurat inkaso, żony pracują. Zastanawiające. A wystarczy popatrzeć z zewnątrz na domy!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Napisz wprost o kogo chodzi, bo nie każdy jest z waszego kółka adoracji i może nie znać siatki układów w gminie jaka się Przez lata utworzyła!

   0
   0
 2. Lukasz pisze:

  Poszukaj, w internecie wszystko jest, Akurat to jest z waszego kolka adoracji.

  0
  0
  • Baśka pisze:

   dokładnie tak! znajdź sobie na bip na oficjalnej stronie gminy zakładkę rada gminy, jest tam wykaz radnych i po rozwinięciu wykaz sołtysów. zakładam, że umiesz czytać to sobie porównaj z listą umorzeń i nie udawaj głupiego.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja.mam kółko adoracji jak idę z kumplami na mecz albo w domu na klocka. Jak widać po raz kolejny puste słowa. Za Poprzedniego wójta pracowało ok 90 % osób które są teraz więc dobrze się znacie. Oświeccie mieszkańców którzy nie.bywają w gminie:)

   0
   0
 3. Tomek pisze:

  Coś nie gramotny jesteś. Basia ci wyłożyła jak na tacy i jeszcze nie kapłeś. Jakoś nikt z mieszkańców nie pyta tylko ty, wiec potrafią poszukać w BIP a ty taki bystrzak internetowy nie umiesz?

  0
  0
 4. Baśka pisze:

  umie, umie, i to doskonale. Tylko jego zadaniem jest tu zagadać (zapisać) prawdę, rozmyć temat niewygodny dla .urka, zamącić i tp.

  0
  0
 5. z hutek pisze:

  Jak ktoś rzuca oskarżeniami i insynuacjami to niech wprost wskaże palcem. Boicie się czegoś? Był taki czas w polskiej historii w którym bardzo niedobrzy, słabi i tchorzliwi ludzie pisali donosy tajnym służbom PRL. Tam też zawsze było pełno insynuacji, a mało konkretów. Nie wracacie do tych czasów. Jest wolność słowa (jeśli o tym nie wiecie przypominam) więc jak czegoś jesteś pewna to napisz.

  0
  0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Czego ty szukasz? Jest to w BIPie Który jest na oficjalnej stronie Gminy. Jeśli nie potrafisz szukać to twój problem, nie obwiniaj innych za to że jesteś gamoniem. Zwróć się do wójta z wnioskiem aby BIP był redagowany w sposób czytelny dla ciebie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pan napisze interpelację że.nie potrafię szukać. To wychodzi Panu najlepiej. Jak ktoś coś insynuuje to niech wskaże palcem. Nie.będę powiązań rodzinnych obcych ludzi szukał w necie. A może sprawdzę ile za poprzedniej wladzy zostało zatrudnionej w gminie i okolicach rodziny co? Bawimy się tak?:)

   0
   0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  Jak to co jest w BIP-ie jest insynuacją to wy… aj do wójta pytać jak nie potrafisz w necie. A sprawdzać sobie możesz co chcesz, z przyzwyczajenia.. z hutek szukaj szukaj.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ma Pan problemy z czytaniem:) w Bip jest pełne drzewo genealogiczne? dowiem się.tam czy żona jakiegoś radnego pracuje i jak wygląda ich dom? Bo o tym pisze baska. Jak.ma Pan problemy z emocjami to niech pan idzie do specjalisty. Boże i taki człowiek zasiada w radzie gminy. Co za brak kultury. Dobrze ze do końca Pana kadencji zostało niewiele ponad 700 dni. Dość takich radnych.

   0
   0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek szukaj szukaj ,może znajdziesz kogoś z swojej rodziny.

  0
  0
 9. Edmund pisze:

  Jeżeli kopiuje się jakiś dokument ze strony bip, to powinno się przynajmniej dokładnie przepisać tytuł takiego dokumentu. Osoby wymienione w tym dokumencie otrzymały zwrot podatku akcyzowego który był zawarty w zakupionym paliwie. Paliwo to drogi Panie jest niezbędne, aby uprawiać pole. Jeżeli ktoś uważa, że taki rolnik ma lepiej zachęcam do zmiany fachu i wtedy narzekać.

  0
  0
 10. Baśka pisze:

  no, jeśli to za paliwo to inna sprawa. Fakt, Redaktor powinien zamieścić sprostowanie.

  0
  0
 11. z hutek pisze:

  Czego się spodziewać po autorze jak jego nie interesuje rzetelność, a zależy mu tylko na biciu piany. Cóż, takie dyspozycję widocznie.

  0
  0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek, naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem, wyraźnie napisane jest > którym udzielono pomocy publicznej w rolnictwie za 2015 r zamącić, zamieszać, przekłamać, opluć< i po kasę z meldunkiem: zadanie wykonane.

  0
  0
 13. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek gdzie twoja kultura w wpisie z godz 8,58,>zamącić, zamieszać, przekłamać, opluć< takie twoje zadanie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jeśli Pan nie wie gdzie moja kultura i co to znaczy polecam słownik języka polskiego:) Pan wielokrotnie mnie obraził. Mnie.zależy na.tym na czym Panu zależy; na prawdzie.

   0
   0
 14. Paulina Skowińska pisze:

  Dlaczego do tej pory nie ma sprostowania tego artykuliku ze to chodzi o paliwo dla rolników którzy pracują na gospodarstwie wydaje mi się ze tak nalezało.odzielic tych co otrzymali np. zwolnienia z podatku i od rolników którzy dostali którzy mieli za paliwo .

  0
  0
  • podatnik pisze:

   Panie( redaktorze) zastanawiam się co Panu daje opisywanie tego tematu w tak nierzetelny sposób . Do dziś brak sprostowania że chodzi o zwrot akcyzy za paliwo, bo tok Pana myślenia jest że odkryto Przekręt SKANDAL ,próbuje Pan manipulować mieszkańcami gminy aby skłócić społeczeństwo ,bo komuś umorzono podatek albo rozłożono na raty . Tak w zasadzie jest mi Pana żal jak trzeba nisko upaść aby czyimś kosztem dźwignąć o sobie mniemanie bądź reputację . Myśli Pan że jak ktoś ma trudną sytuację finansową w życiu ,to ktoś taki jak Pan ma do tego Prawo ,aby to opublikować napiętnować ???? Myślę ze przyzwoitość i odrobina ludzkiej godności na to nie pozwala .ŻYCZĘ Panu na te nadchodzące Św więcej rozumu i aby kiedyś spotkała Pana sytuacja ,kiedy pójdzie Pan z pismem do swojej Pani Burmistrz o zasiłek bądź umorzenie podatku .

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Paulina Skowińska, co ty chcesz prostować. Jak to jeszcze można oddzielić, przeczytaj jeszcze raz. Jak jeszcze masz wąty to napisz do Wójta o sprostowanie, bo to jest opublikowane na BIP Urzędu Gminy. Szukacie dziury w całym.

   0
   0
 15. Kamil pisze:

  co nie zmienia faktu, że z pana radnego żaden rolnik, emeryturkę mundurową się pobiera, dietę radnego co miesiąc też, no i jeszcze za paliwo…do uprawy roli? Jest takie przysłowie ‘chytry dwa razy traci,,,” Choćby na opinii.

  0
  0
 16. zuzia pisze:

  podatnik przeczytaj nagłówki a później pisz, bo wyraźnie pisze, kto dostał pomoc publiczną czyli między innymi zwrot akcyzy za paliwo a komu umorzono podatek. Podatnik nie urabiaj opinii mieszkańców, każdy ma swój rozum i potrafi wyciągać wnioski To nie jest żadna manipulacja, te dane są w BIP Urzędu Gminy, jako informacja publiczna
  podpisana przez panią Skarbnik, więc o co te pretensje, ludzie czytajcie wszystko a nie tylko to co chcecie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).