Umorzenia finansowe w gminie Konopiska

Ośmioro Mieszkańców, 49. rolników i Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna otrzymali z gminy umorzenia podatkowe/finansowe bądź rozłożenie podatku na raty. Wykaz został opublikowany dziś w Biuletynie Informacji Publicznej.

BIP UG Konopiska

BIP UG KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).