Ulica Górna w Aleksandrii będzie nieprzejezdna

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że w związku z remontem przy ulicy Górnej w Aleksandrii, jutro i w czwartek można spodziewać się utrudnień z przejazdem na tej ulicy.

Wszelkie uwagi należy kierować bezpośrednio dni gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).