ul. Lipowa do przebudowy ?

Wojewoda śląski zatwierdził wstępną listę rankingową wniosków w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

Wśród gmin które starały się o dofinansowanie są Konopiska.

 

listę rankingową można zobaczyć   pod linkiem :

http://www.katowice.uw.gov.pl/urzad/aktualnosci_urzedu/st:1/idn:5781.html

 

 

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).