UKS Orzeł Konopiska wygrywa turniej Mydlice Cup 2016

UKS Orzeł Konopiska wygrywa turniej Mydlice Cup 2016 !

Igor Iłczyk najlepszym bramkarzem
Najlepszym zawodnikiem wybrano  Kamila Wachowicza.
Chłopcy występowali pod wodzą trenera Michała Nowaka.

Brawo dla trenera, brawo dla całej ekipy z Konopisk !

 

MYDLICE CUP to turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2006. Organizatorem i głównym pomysłodawcą turnieju jest Klub Sportowy Mydlice Dąbrowa Górnicza. W wydarzenie są zaangażowani również Wiceprzewodniczący Rady Miasta Dąbrowa Górnicza Marek Węgrzynowicz, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza

GALERIA

plakatKategorie:

Jedna odpowiedź do “UKS Orzeł Konopiska wygrywa turniej Mydlice Cup 2016”

  1. Górniak Stanisław pisze:

    Jaka przyjemność czytać takie wiadomości!!!!!!!!!!!!!!! Brawo chłopaki, ogromne gratulacje dla całego zespołu. Tak trzymać.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).