Ukraiński teatr w Konopiskach

W sobotę, 30 września o godz. 18:00 w hali sportowej w Konopiskach odbędzie się przedstawienie Kołomyjskiego Akademickiego Obwodowego Ukraińskiego Teatru Dramatycznego im. I. Ozarkiewicza pt. “Jak nasi dziadkowie młodzi byli“.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Ukraiński teatr w Konopiskach”

 1. Rizzo pisze:

  JAK NASI DZIADKOWIE MŁODZI BYLI to ich ukraińcy na Wołyniu mordowali!!! Pojebało kogoś z promocją tej nacji? Jak wam nie wstyd.

  7
  4
  • Obywatel pisze:

   Szkoda że Twój dziadek nie zmarł wcześniej, niekoniecznie na Wołyniu, naziolu ty. Wiesz ilu Ukraińców zamordowali nasi żołnierze z zemsty, ale nie tych co zabijali Polaków, tylko też niewinnych, a może ty rusek od Putina jesteś ?

   1
   5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).