UG wydał ponad 142 tys. zł na umowy o dzieło i zlecenia!

W ubiegłym roku Urząd Gminy Konopiska wydał 142 474,86 zł na umowy śmieciowe! Z uwagi na ochronę danych osobowych, nie dowiemy się kto otrzymał tak ogromne pieniądze.

Poniżej przedstawiam informację z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

33 odpowiedzi na “UG wydał ponad 142 tys. zł na umowy o dzieło i zlecenia!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Komu i za co żurek wypłaciła takie pieniądze?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Kasy w ciul. Dzieląc przez 12 miesięcy i przykładowo 5 osób, wychodzi miesięcznie ok 2000 zł na głowę. Rzeczywiście majątek. Może redaktor napisze ile dostaje za pisanie tego w mojej prywatnej opinii “brukowca” typu fakt.? Czy za darmo pisuje?

   0
   0
  • Izolbu pisze:

   w 5 tam pracujecie????

   0
   0
 2. Z wsi pisze:

  Ta gnida płacona zapewne też jest z tej puli gminnej kasy! Wójt wydaje kasę na swoją promocje i utrzymanie stołka! Nastały czasy zamordyzmu ,chamstwa i wydawania kasy na lewo i prawo! A na inwestycje kasy nie ma !!!! Ludzie obudźcie się i przegoncie tego darmozjada !!!!!

  0
  0
 3. Swoj pisze:

  Czemu tak dużo?

  0
  0
 4. ramze.61 pisze:

  to około 2 tys. to raczej około 2 400 zł miesięcznie. A nie sądzę żeby taką kasę żurek wypłacił czyli jest więcej jak 5 sztuk. Ciekawsze by było kto, może prawnik, może niedorzecznik, ale tego nie napiszą, bo pewnie nie można. I tak dużo. Zaraz po objęciu stołka miał zatrudnić jakiś audyt, też pewnie na zlecenie, ale nigdy nie przeczytaliśmy jak ten audyt wypadł i ile kosztował, szkoda.

  0
  0
 5. jasiu pisze:

  Masz rację ramze!!!!!

  0
  0
 6. Gosia pisze:

  Wow! szkoda tylko Panie Redaktor, że znowu musimy oglądać panią żurek. Wiemy przecież, że to ona rządzi żurkiem, ale oglądać ją nie musimy. może jakieś inne zdjęcie?

  0
  0
 7. ramze.61 pisze:

  sroka, nie! to miał być audyt poprzednika! Chciał udowodnić jakieś przekręty, nieprawidłowości poprzednika. Co prawda robi to regionalna izba obrachunkowa, ale żurecek chciał wykazać ! i to wygląda mi na to, że nic nie wykazał i dlatego sprawa ucichła, chociaż kasę gminną wydał.

  0
  0
 8. Izolbu pisze:

  ta w czarnym to zona?

  0
  0
 9. jan pisze:

  Jak by zle wydawał to by miał problem z prawem i skarbniczka umowy zlecenia to zapewne od zmiany planu zagospodarowania lub ekspertyz ewntualnie napraw i nie ma o co robic hałasu bo lepiej dac umowę zlecenie lub o dzieło niz zatrudniac na etat bo dopiero byłby krzyk ze zatrudnia swoich

  0
  0
 10. Podatnik pisze:

  Ekspertyzy, opinie – ludzie to wszystko kosztuje. Czyli rozumując tak jak redakor – to wszystko ma być za darmo i w najlepszej jakości. Idźcie do kogoś z pieczątką aby wystawił lub napisał Wam taki dokument – zdziwicie się jakie to są ceny.

  0
  0
 11. ramze.61 pisze:

  jan, nikt poza żurkiem, nie twierdził i nie twierdzi, że poprzednik źle wydawał! To tylko żurek wszędzie widział haki na niego zastawione, trupy w szafie, itd. i to chciał udowadniać, mówił w kampanii i zaraz po wyborach. I co? jakoś nic nie udowodnił, a za audyt musiał zapłacić. I tylko o to pytałem. Nie przekręcaj jak z hutek, chyba że jesteś z tej samej grupy a podpisujesz się jan.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Mój drogi, widocznie nie wydawał tak jak oczekiwali mieszkańcy!!!! Jego kandydatka, wicewojt wybory Sromotnie przegrała. Coś w tym jest. Pani Magdo, serdecznie pozdrawiam i jest mi szczerze przykro ze Pani przegrała. Niestety powód był jeden, poparcie poprzednika. W przyszłości życzę Powodzenia. Takich młodych i energicznych osób nam trzeba:)

   0
   0
 12. ramze.61 pisze:

  znowu z hutek odwracasz kota ogonem. Ja o chlebie ty o niebie. twoja stała metoda. żałosne.

  0
  0
 13. jasiu pisze:

  Mieliście szansę p. Magdę zatrzymać w gminie, ale Żurek szybko ją spuścił . A koalicjant Dyner, to zamiast walczyć o II turę wyborów, to już wtedy grał przeciwko niej, roznosząc ulotki na p.Jarosz dot. modernizacji remizy. Póżniej okazało się ,że to sprzedawczyki i z Żurkiem już oficjalnie grali w jednej drużynie. Na takich ludziach można sie tylko zawieśc!!!!!

  0
  0
  • Zosia pisze:

   Prawdziwe milicjanty!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja to miałem ale chyba żeby się na randkę umówić, bo z Zurkiem nie mam nic wspólnego. Wy cały czas piszecie o gierkach układach. Tak to jest jak szef jest korzeniami w PRL. Macie duży problem bo on jest skończony. Mam tylko nadzieję że Pani Magda tu nie pisze.

   0
   0
 14. stan pisze:

  Obecny wójt nie nadaje sie do niczego. Jak opuści gminę, najlepiej z broszką niech wyemigrują, to wróci normalnośc. Nie będzie chamstwa, szczucia ludzi, poniżania. Powodzenia ,,kochany wójcie” w emigracji!!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Poprzednik bardzo szybko opuścił gminę. Dostał w Gliwicach na co zasluzyl i musiał odejść w nieslawie. Taki wstyd na całą Polskę :\

   0
   0
 15. Bartek pisze:

  Z hutek zacznij od siebie wystawiać oceny moralności! Przekonamy się !

  0
  0
 16. ramze.61 pisze:

  “poprzednik bardzo szybko opuścił gminę”. Oj, ty głupcze nawet ze słońca zrobisz księżyc i nic cię nie obchodzi że wymyślasz głupoty. Pełne trzy kadencje!! Najdłużej urzędujący wójt w gminie! “szybko”…

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Piszę o końcu ostatniej kadencji. Oj wielu gospodarzy urzędujace dłużej. Moralność, każdy ma prawo do oceny. Wy po Zurku jedziecie pod każdym wpisem więc zacznijcie od siebie królowie moralności.

   0
   0
  • jan pisze:

   z hutek , królu kłamstwa boisz się, poznalibysmy kim otacza sie Zurek!!!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Gówna w przeręblu byście nie poznali. Podpowiem wam dlaczego:) trzeba wywrzeć poza czubek przekonania o własnej doskonałości i dysponować odpowiednim poziomem IQ. W mojej opinii nie macie takiego potencjału:) ileż razy można wam pisać.ze nie.mam z Zurkiem nic wspólnego!? Niech wasz Pan sobie uświadomi że poza nim i Zurkiem, ich Kłótnia po rozstaniu są ludzie którzy nie chcą mieć z wami nic wspólnego. Dość waszej sekty i dojenia przez Was gminy!

   0
   0
  • Alina pisze:

   Nic nowego, to kim jest obecny wójt nie musisz nam przypominać! Kawał gnota, nieociosanego drewna! Jedynie co potrafi to super kasę dla siebie zgarniac miesiąc w miesiąc! A Aleksandria czeka na realizację obietnicy wyborczej wójta – nowej hali dla naszych dzieci !!! Czyżby już starcza choroba go trawiła i zapomina biedaczysko co obiecywał dla Aleksandria!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Alicja, a po co wam ta hala jak wy porządnej szkoły nie macie? Za te miliony to na Aleksandrii i Hutkach można zrealizować wiele projektów. Zróbcie ankietę co ludzie potrzebują ale na pewno nie hale. A fakt, żurek obiecał a moim zdaniem zrobił błąd bo to niepotrzebne!!!

   0
   0
  • Aleks pisze:

   Za błędy płaci się słono i to pewnie czeka Żurka!

   0
   0
 17. Żyrafa pisze:

  trochę w tym racji jest. pan M.Ch.wiecznie doprowadzający do konfliktów, wymyślił sobie halę, no bo jest w konopiskach to MUSI być w Aleksandrii.
  Tylko, że zaraz się zacznie pisanie o kosztach utrzymania, o braku dostatecznego wykorzystania (wtedy spadnie obłożenie w konopiskach i w hutkach0. A koszty ogrzania, oświetlenia, obsługi, sprzątania, bezpieczeństwa, będą ogromne.
  Kto miałby je ponosić?
  ano gmina! jak zawsze.
  I będzie jak ze stadionem w Konopiskach. Nic tylko budować stadion! działacze LOTU i nie tylko chcieli się zapluć, bo stadion musi być.
  A teraz?
  Teraz krzyczą, że koszty, że nie wykorzystany.
  Jak w starym polskim przysłowiu: “jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził”.

  0
  0
 18. alicja pisze:

  Nieudacznik miał czelnośc opowiadać bajki o inwestycjach. A hala to co,zapomniał kto go wybrał? Policjanty juz go ugotowały, a broszka tylko przypina z prawa i z lewa. Wszystko co się świeci to jego. W GS ie dobrą szkołę dostał!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).